نرسینو سامانه جامع خدمات درمانی

فروش ویلچر

فروش ویلچر

ویلچر وسیله ‌ای است، که احتمالاً تمامی افراد در زندگی خود حتماً با آن مواجه شده ‌اند و با کارایی و عملکرد آن آشنا هستند. ویلچر وسیله‌ ای است که افرادی که به ‌صورت موقتی و یا دائمی دچار اختلالات حرکتی هستند و برای جا به‌ جایی و حرکت از آن استفاده می ‌کنند. این وسیله به بسیاری از مردم در سر تا سر جهان کمک کرده ‌است که به راحتی بتوانند بدون مشکل به نقاط مختلف بروند و کار های خود را انجام دهند. ساختار ویلچر به این صورت است که یک صندلی دارای دو چرخ بزرگ به جای پایه های آن قرار گرفته است. فردی که بر روی صندلی ویلچر می ‌نشیند می‌ تواند این صندلی را با استفاده از این دو چرخ بزرگ کنترل کند. ما در این مقاله قصد داریم که به بررسی ویژگی ‌های مختلف این وسیله و هم چنین بررسی فروش ویلچر بپردازیم.

قیمت فروش ویلچر

مسئله ‌ای که ممکن هست برای افرادی که می ‌خواهند یک ویلچر تهیه کنند ممکن است چالش بزرگی باشد، قیمت ویلچر است. عوامل مختلفی وجود دارند که خرید ویلچر ها را تحت تاثیر قرار می‌ دهند. ویلچر هایی که دارای قیمتی مناسب به نسبت امکاناتشان هستند می ‌توانند فروش بهتری را داشته باشند. در این قسمت از مقاله می ‌خواهیم به بررسی ویژگی ‌هایی که باعث تفاوت قیمت ویلچر ها می‌ شود بپردازیم. آشنایی با این موارد، تأثیر زیادی بر فروش ویلچر می ‌گذارد. اولین مسئله ‌ای که بر قیمت و فروش ویلچر ها تاثیر می ‌گذارد، مارک ویلچر ها است. دومین مسئله ‌ای که بر فروش این وسیله تاثیر می ‌گذارد، نوع و مدل این ویلچر ها است. ویلچر ها دارای مدل ‌های مختلفی با کاربرد های متفاوت هستند که افراد باید متناسب با نیاز هایشان به تهیه این ویلچر ها اقدام کنند.

فروش ویلچر

جهت مشاهده تمامی محصولات پزشکی وارد صفحه تجهیزات پزشکی شوید و سایر محصولات را نیز مشاهده کنید.

معرفی انواع مختلف ویلچر

در ادامه بررسی ویژگی‌ های مربوط به فروش ویلچر، لازم است که به بررسی چند مدل مختلف ویلچر بپردازیم. معمولاً در فروش ویلچر تأثیرگذار ترین عامل بر قیمت ویلچر ها مدل‌ های ویلچر است. اولین مدلی که می‌ خواهیم به معرفی آن بپردازیم ویلچر دستی کمکی است. این مدل از ویلچر ها معمولاً رایج ‌ترین و پر فروش ‌ترین ویلچر ها هستند. ساختار این ویلچر ها به این صورت است که چهار چرخ در قسمت ‌های جلویی و پشتی این ویلچر ها قرار دارند که چرخ ‌های بزرگ عقبی، وسیله ‌ای برای حرکت هستند. و همچنین بر روی دسته این ویلچر ها ترمز قرار دارد. مدل بعدی ویلچر، ویلچر های برقی و یا الکتریکی است. این ویلچ رها یکی از محبوب ‌ترین نوع‌ های ویلچر است که آزادی و راحتی بیشتری را در اختیار افراد قرار می ‌دهد. بر روی چرخ ‌های این ویلچر ها موتوری برقی قرار گرفته ‌است که باعث حرکت ویلچر می ‌شود. این ویلچر ها دارای کنترلی برای حرکت هستند.

فروش ویلچر ارزان

در مسئله خرید و فروش ویلچر ممکن است دغدغه بسیاری از مردمی که می‌خواهند اقدام به خرید ویلچر کنند، تهیه ویلچر ارزان‌ قیمت باشد. در این قسمت از مقاله و در ادامه بررسی مسائل مربوط به فروش ویلچر، می ‌خواهیم به بررسی و تهیه ویلچر و راه‌ های مناسب برای تهیه آن بپردازیم. اولین روش برای تهیه ویلچر های ارزان قیمت، استفاده از ویلچر های دسته دوم است و شما می ‌توانید در اپلیکیشن‌ های فروش وسیله‌ های دست ‌دوم، آگهی ‌های زیادی در صفحه خرید و فروش ویلچر ببینید. شما می ‌توانید با هزینه ‌ای کمتر و بسیار مناسب ‌تر، ویلچری ارزان قیمت و مناسب پیدا کنید. اما اگر به هر دلیلی قصد تهیه ویلچر دست‌ دوم ندارید، برای تهیه ویلچر با قیمت ارزان و مناسب می‌ توانید به بررسی چند برند خاص بپردازید، و درنهایت برند با کیفیت و ارزان ‌تر را انتخاب کنید.

قیمت ویلچر ساده

معمولاً بیشترین ویلچری که توسط خریداران، خریداری می‌شود ویلچر ساده است. پس لازم است که در این قسمت از بررسی فروش ویلچر به بررسی قیمت ویلچر ساده و عوامل تاثیرگذار بر آن بپردازیم. معمولاً ارزان‌ ترین و محبوب‌ ترین نوع ویلچر، ویلچر ساده است. این ویلچر ها معمولاً تنها از یک صندلی و چهار چرخ ساخته ‌شده اند همچنین گیره هایی برای گذاشتن پاها و دستگیره هایی برای قرار دادن دست ‌ها نیز بر روی این ویلچر ها تعبیه‌ شده است. بیشتر مدل‌ های ویلچر ساده دارای ترمز بر روی قسمت دستی ویلچر هستند. معمولاً تأثیرگذار ترین عامل بر قیمت خریدویلچر ساده، برند سازنده این ویلچر است. معمولاً ویلچر های که دارای برند های خارجی هستند قیمت بیشتری به نسبت ویلچر های با برند داخلی دارند. افراد می ‌توانند برای صرفه‌ جویی در هزینه ‌هایشان از ویلچر های ساده داخلی با کیفیت استفاده کنند.

فروش ویلچر ساده

جمع بندی
ویلچر وسیله ای است که برای کمک به افرادی که به ‌صورت موقتی و یا دائمی دچار اختلالات حرکتی هستند، ساخته ‌شده است. ساختار این وسیله به این شکل است که این دو چرخ بزرگ در عقب و دو چرخ کوچک‌ تر به جای پایه‌ ها به یک صندلی متصل شده ‌اند. همچنین دستگیره هایی برای نگه‌ داشتن پاها و دست ‌ها بر روی قسمت پایینی و بالایی این وسیله تعبیه‌ شده است. معمولاً ویلچر ها دارای ترمز بر روی قسمت دستی هستند. ویلچر ها تنها محدود به یک مدل خاص نیستند و در مدل‌ های مختلفی ساخته و به بازار عرضه می ‌شوند. یکی از انواع مدل ‌های ویلچر، ویلچر برقی است. بر روی چرخ‌ های این مدل از ویلچر، یک موتور برقی تعبیه ‌شده است که باعث حرکت آسان ‌تر و راحت ‌تر ویلچر می ‌شود. معمولاً این مدل از ویلچر ها دارای قیمت بیشتری به نسبت سایر مدل‌ های ویلچر هستند.

اسکرول به بالا