نرسینو سامانه جامع خدمات درمانی

تست کرونا برای پرواز ❤️ مورد تایید تمامی ایرلاین ها

در ابتدای شروع کرونا، کشورها برای محافظت از جان و سلامتی شهروندان خود، مرزهای کشور را بسته و از تردد بین کشورها جلوگیری نمودند. اما بعد از مدتی مشخص شد که پاندمی کرونا، به زودی پایان نیافته و باید راه دیگری برای حفظ سلامت شهروندان، پیدا کنند. به همین جهت نیز شرکت‌های مسافربری، از جمله خطوط هوپیمایی را موظف به رعایت پروتکل‌های بهداشتی کردند. اولین قدم در این مسیر، اجرای تست کرونا برای پرواز بود تا مسافران کشورهای مختلف، پیش از ورود به کشور، مورد غربالگری و بررسی قرار گیرند. نرسینو ، به عنوان پیشگام استارت آپی سلامت، این خدمت را برای تمام خطوط پروازی فعال در کشور، ارائه کرده است.

تست کرونا برای پرواز ❤️ مورد تایید تمامی ایرلاین ها
  Add a header to begin generating the table of contents

  آزمایش کرونا پیش از پرواز خارجی

  تمامی ایرلاین‌های فعال در سطح ایران و جهان، از پذیرش مسافرانی که تست کرونا نداده باشند، خودداری خواهند کرد. تست کرونا برای پرواز باید نهایتا تا 96 ساعت قبل انجام شده باشد و بهتر از است علاوه بر برگه‌ی آزمایش، دو کپی از آن را نیز به همراه داشته باشید. بعضی از کشورها (و طبیعتا خطوط پروازی)، تنها نتایج آزمایش بعضی از آزمایشگاه‌ها را مورد قبول دانسته، بنابراین بهتر است پیش از انجام آزمایش، از مورد قبول بودن نتیجه‌ی آن، اطمینان حاصل نمایید.

  چه نوع آزمایشی برای سفر باید انجام داد؟

  آزمایش مورد تایید برای سفرهای خارجی از نوع تشخیصی یا PCR بوده که جواب آن بین 5 تا 48 ساعت (بسته به نوع سفارش)، آماده خواهد شد. این تست با استفاده از نمونه برداری از داخل بینی انجام شده و در صورت وجود هر گونه ویروس کرونای فعال در بدن افراد، پاسخ آن مثبت خواهد بود. با توجه به دقت بالای این تست و همچنین زمان نسبتا کوتاه آماده شدن جواب آن، از تست PCR کرونا برای پرواز به کشورهای مختلف و به وسیله‌ی ایرلاین‌های مختلف، استفاده می‌شود.

  قیمت تست کرونا برای پرواز

  قیمت تست کرونا برای پرواز بستگی به نوع درخواست و مدت زمان پاسخگویی آن دارد. نرسینو، بهترین تعرفه‌ی قیمت تست کرونا را برای مسافران خارجی آماده کرده که شروع از از 380 هزار تومان است.

  الزامات آزمایش کرونا برای پرواز به قطر

  تست کرونا برای قطر ایرلاین

  آزمایش کرونا برای Qatar Airways

  هواپیمایی قطر جزو ایرلاین‌های محبوب ایرانیان برای سفر به بسیاری از کشورهای دنیاست. از آنجاییکه اکثر پروزاهای قطر ایر لاین ابتدا توقفی در این کشور داشته و سپس عازم سایر کشورها می‌شود، باید قوانین این کشور در خصوص تست کرونا پیش از پرواز به قطر را دانست. قطر، یکی از مصمم‌ترین کشورهای منطقه در خصوص غربالگری مسافران پروازی بوده و پیشگیری‌های کرونا را به صورت جدی دنبال می‌کند. هواپیمایی قطر، تنها مسافرانی را پذیرش می‌کند که علاوه بر مدارک مرسوم (هویتی، بلیط هواپیما و …)، برگه‌ی آزمایش معتبر تست کرونا با پاسخ منفی را نیز به همراه داشته باشند.

  حتی مسافرانی که تنها توقف کوتاهی در فرودگاه این کشور دارند و اصطلاحا قطر محل ترانزیت آن‌ها است، باید برگه‌ی آزمایش را به همراه دو نسخه‌ی کپی آن به همراه داشته باشند. علاوه بر نیاز به تست کرونا برای پرواز به قطر، استفاده از ماسک و شیلد در داخل هواپیما اجباری است. در صورتیکه از انجام آزمایش بیشتر از 96 ساعت گذشته باشد، مسئولان ایرلاین قطر از قبول کردن برگه‌ی آزمایش خودداری کرده و فرد باید مجددا تست کرونای جدیدی انجام دهد.

  الزامات تست کرونا برای پرواز به امارات

  تست کرونا برای پرواز به امارات

  تست کرونا برای امارات ایرلاین

  خطوط هوایی امارات نیز در داخل ایران طرفداران بسیاری داشته و روزانه چندین پرواز از فرودگاه‌های ایران عازم این کشور می‌شود. امارات متحده عربی نیز همانند قطر، کاملا تابع قوانین بین‌المللی بوده و توصیه‌های سازمان بهداشت جهانی را جدی می‌گیرد. بنابراین، مسافرانی که عازم این کشور هستند و یا از طریق این کشور قصد مسافرت به سایر کشورها را دارند، حتما باید تست کرونا را انجام داده و به همراه برگه‌ی آزمایش (با پاسخ منفی)، وارد فرودگاه شوند. امارات متحده عربی و هواپیمایی امارات، تست کرونایی که تا نهایتا 96 ساعت قبل از پرواز انجام شده باشد را معتبر دانسته، در غیر این صورت، اجازه‌ی سوار شدن فرد به هواپیما را نخواهد داد.

  در کنار تست کرونا، مسافرانی که عازم امارات متحده عربی هستند باید فرم سلامت و همچنین تعهدنامه‌ی قرنطینه را نیز تکمیل کرده و تحویل دهند. تست کرونا برای پرواز به امارات باید تنها در آزمایشگاه‌هایی انجام شود که مورد تایید وزارت بهداشت امارات متحده عربی باشد. بنابراین، توصیه می‌کنیم که پیش از انجام آزمایش کرونا، با کارشناسان نرسینو مشورت کنید.

  الزامات تست کرونا برای پرواز به ترکیه

  تست کرونا برای ترکیش ایرلاین

  در سال گذشته (1399)، اجباری بودن تست کرونا برای پرواز به ترکیه برداشته شد و به همین دلیل نیز افراد می‌توانند مطابق روال قبلی و بدون داشتن برگه‌ی آزمایش، عازم این کشور شوند. شایان ذکر است که اگر مسافر قصد عبور از ترکیه به مقصد دیگری داشته باشد، ارائه‌ی برگه‌ی آزمایش الزامی بوده و بهتر است پیشاز شروع سفر، این آزمایش را انجام دهد. از آنجاییکه ممکن است قوانین و الزامات سفر به ترکیه در مناسبت‌های مختلف تغییر کند، بهتر است پیش از سفر به این کشور، ابتدا با مشاوران نرسینو صحبت کرده و از آخرین اخبار مطلع شوید.

  تست کرونا در فرودگاه استانبول انجام شده و پاسخ آن در مدت 24 ساعت مشخص خواهد شد. در صورتیکه جواب آزمایش مسافر ترکیه در داخل این کشور مثبت شود، مسافر باید با هزینه‌های شخصی، مدت 14 روز را در قرنطینه سپری کند.

  آزمایش کرونا برای سفرهای داخلی

  سازمان هواپیمایی کشوری اعلام نموده که مسافرانی که قصد سفرهای داخلی دارند، فعلا نیازی به ارائه‌ی برگه‌ی آزمایش نداشته و می‌توانند در هر زمان، به شهرهای ایران سفر کنند. با این حال، رعایت پروتکل‌های بهداشتی اعم از پوشیدن ماسک اجباری است. همچنین، استفاده از شیلد و دستکش و به همراه داشتن محلول‌های ضدعفونی کننده، توصیه شده است.

  قوانین کلی برای پرواز های خارجی

  در حال حاضر، اکثر خطوط هواپیمایی دنیا، از پذیرش مسافرانی که تست کرونا برای پرواز انجام نداده باشند، خودداری می‌کنند. بعضی از کشورها، زمان تست را نهایتا 72 ساعت قبل از پرواز و بعضی نیز نهایتا تا 96 ساعت قبل اعلام کرده‌اند. در صورتیکه مسافرت در زمانی کمتر از 14 روز انجام شود (مسافر قصد بازگشت به کشور را داشته باشد)، انجام تست مجدد ضروری نخواهد بود. در غیر این صورت، فرد باید مجددا تست PCR کرونا برای پرواز را انجام داده و برگه‌ی آزمایش خود را برای سوار هواپیما شدن، به همراه داشته باشد.

  بیشتر خطوط هواپیمایی دنیا، به همراه داشتن پاسخ تست کرونا (جواب منفی) برای پرواز را اجباری کرده‌اند.

  بسته به خطوط هواپیمایی که انتخاب می‌کنید و همچنین کشور مقصد، پاسخ تست PCR کرونا برای پرواز بین 72 تا 96 ساعت معتبر است. 

  برای سوار شدن به هواپیما و مسافرت به کشور ترکیه، نیاز به ارائه‌ی پاسخ تست کرونا هست. با این حال، تست کرونا در فرودگاه ترکیه انجام شده و در صورت مثبت بودن نتیجه، فرد باید با هزینه‌ی شخصی به مدت 14 روز در قرنطینه بماند.

  آزمایش PCR برای پرواز بسته به نوع انتخابی و مدت زمان ارائه‌ی پاسخ، قیمت متفاوتی دارد. نرسینو بهترین تعرفه را برای مسافران خارجی در نظر گرفته و شروع قیمت‌ها از 380 هزار تومان خواهد بود.

  مسافران کشورهای خارجی، باید تنها در آزمایشگاه‌هایی تست خود را انجام دهند که مورد تایید وزارت بهداشت کشور مقصد باشد. بنابراین، هر آزمایشگاهی صلاحیت انجام تست کرونا برای پرواز را ندارد.

  بسته به کشور مقصد، قوانین مختلفی برای تست کرونای کودکان و نوزادان وجود دارد. اما عموما:

  • نوزادان نیازی به تست کرونا ندارند
  • کودکان کمتر از 12 سالی که به همراه والدین سفر میکنند، نیازی به انجام تست کرونا ندارند.

  تست کرونای نرسینو با همکاری آزمایشگاه معتبر انجام شده و در تمام خطوط هواپیمایی از جمله موارد زیر، مورد تایید است:

  • ترکیش ایرلاین
  • هواپیمایی امارات
  • هواپیمایی قطر
  • هواپیمایی ماهان
  • ایران ایر
  • قشم ایر
  • کیش ایر
  • پگاسوس
  • ...

  تست پی سی ار پروازی  از جمله تست های مهمی است که شما قبل از پرواز باید نسبت به انجام آن اقدام نمایید. تست کرونا قبل از سفر با توجه به تعرفه ها را حداکثر ۷۲ ساعت قبل از پرواز باید انجام دهید. در این بین، آزمایشگاه های مورد تایید شرکت هواپیمایی را باید شناسایی کنید، البته شما این اختیار را دارید تا از خدمات آنلاین برای انجام تست کرونا استفاده کنید و نتیجه را تیم آنلاین به آزمایشگاه مورد تایید خط هواپیمایی ارسال می کنند؛ چرا که هر شرکت هواپیمایی تنها مهر رسمی آزمایشگاه مورد تایید خود را قبول می کند و این نکته را به خاطر بسپارید که شما بدون گواهی تست کرونا به هیچ عنوان حق خروج و ورود برای انواع پروازهای داخلی و خارجی را ندارید. به همین دلیل اگر به دنبال یک تست پی سی آر با جواب دهی سریع هستید پیشنهاد ما این است که از آزمایش کرونا به صورت آنلاین استفاده کنید.

  تست پی سی ار پروازی

  چه زمانی برای انجام تسـت پـی سی آر پروازی مناسب است؟

  تست پی سی ار برای پرواز را شما باید طبق توصیه مصوبه سازمان جهانی بهداشت قبل از سفر به صورت اجباری انجام دهید که در این بین، به صورت رایگان متخصصین به محل اعزام می شوند و تست پی سی ار پروازی  را برای شما انجام می دهند. هزینه آزمایش تنها بر اساس تعرفه دولتی برای شما برآورد می ‌شود و کمتر از ۲۴ ساعت می توانید جواب تست کرونا پی سی آر خود را دریافت نمایید. این اولین و مهم ترین مزیتی است که شما می توانید برای انجام تست پی سی ار پروازی  به صورت آنلاین مد نظر داشته باشید. در حال حاضر دو ساعت مانده به پرواز هم شما می توانید تست را انجام داده و جواب آن را دریافت کنید که البته این در شرایط بسیار استثنایی انجام می پذیرد و بسیاری از شرکت‌ های هواپیمایی ۷۲ ساعت قبل از پرواز را به عنوان زمان مناسب انجام تست معرفی می کنند.

  ‏برای انجام تست پی سی آر چه شرایطی لازم است؟

  تست پی سی ار پروازی  جزء تست هایی است که برای تشخیص عفونت فعال کرونا در بدن مورد تایید قرار گرفته است. شما باید گواهی تست منفی کرونا خود را در کنار مدارک دیگر مانند کپی پاسپورت، کپی بلیط و تکمیل فرم مربوط به پذیرش را در هنگام پرواز ارائه دهید.  تست pcr به آمادگی خاصی نیاز ندارد و شما به راحتی می توانید بدون ناشتا تست پی سی ار پروازی  خود را انجام دهید.

   این تست از جمله تست های مقرون به صرفه ای است که نسبت به تست آنتی بادی هزینه بسیار کمتری نیز می طلبد. اما شما باید این نکته را نیز به خاطر بسپارید که چنانچه به هر دلیلی به انجام تست پی سی آر قبل از پرواز توجهی نداشته باشید، شرکت هواپیمایی به هیچ عنوان نمی تواند شما را به عنوان مسافر بپذیرد.

  چرا تست پی سی آر برای تست پروازی معتبر است؟

  با همه گیر شدن ویروس کرونا تست پی سی آر پروازی برای سلامت مسافران یک تست مهم به حساب می آید. در حال حاضر تست پی سی آر را دقیق ترین راه تشخیص برای کرونا می‌شناسند. به واسطه معتبر بودن تشخیص این تست سازمان بهداشت جهانی برای خطوط هواپیمایی بین‌المللی خود گواهی تست pcr را معتبر اعلام کرده است.

  باید به این نکته توجه داشته باشید که چنانچه پاسخ تست شما مثبت باشد، به هیچ عنوان حق خروج و ورود به کشور را ندارید. آزمایشگاه های معتبر مورد تایید شرکت های هواپیمایی طرف قرار داد را شما می توانید برای انجام تست پی سی ار پروازی استفاده کنید. در این بین، همان گونه که در طی مقاله به این موضوع اشاره شده  حتی حق استفاده از تست کرونا به صورت آنلاین و اینترنتی را نیز در این زمینه دارید.

  تست پی سی ار پروازی

  جواب دهی تست پی سی آر پروازی چقدر طول می کشد؟

  تست پی سی ار پروازی را شما می توانید به صورت آنلاین با تعیین زمان آزمایش حداقل دو روز قبل از پرواز در نظر بگیرید که با نمونه گیری از طریق حلق و بینی تست پی سی آر شما انجام می پذیرد. برای دریافت نتیجه آزمایش شما بین ۱۶ تا ۲۴ ساعت می توانید به صورت آنلاین جواب آزمایش کرونا خود را دریافت نمایید که صددرصد برای سفر، شما باید گواهی چاپی آن را با مهر رسمی آزمایشگاه ارائه دهید.

   زمانی که نتیجه منفی آزمایش شما مشخص گردد، بدون استرس و دغدغه می توانید نسبت به انجام سفر خود اقدام کنید. این چنین است که پروتکل های بهداشتی را شما به صورت کامل برای حفظ جان خود و دیگر هم وطنان رعایت کرده اید و به هر حال شما با هر گونه محدودیت و یا نداشتن زمان می توانید از آزمایش آنلاین نیز به نحو احسن و مطمئن استفاده کنید.

  تست کرونا برای پرواز در حال حاضر برای خروج از کشور و حتی پرواز های داخلی الزامی است؛ چرا که این ویروس منحوس به شکل چشم گیر فراگیر شده است و سراسر دنیا را توانسته مورد هدف قرار دهد. به همین دلیل تست پی سی آر از جمله تست هایی است که برای پرواز مورد تأیید است. سازمان بهداشت جهانی، انجمن بین ‌المللی شرکت ‌های هواپیمایی و سازمان جهانی هواپیمایی تست کرونا را برای پرواز را برای حفظ سلامت مسافران یک امر اجباری قرار داده است. شما به عنوان مسافر باید از آزمایشگاه های مورد تأیید شرکت هواپیمایی مورد نظر خود برای انجام تست پی سی آر کرونا اقدام کنید. به گونه‌ای که شما علاوه بر پاسپورت و یا بلیط باید جواب آزمایش خود را با مهر رسمی آزمایشگاه تحویل دهید. بدین ترتیب حق خروج از استان و یا کشور را دارید. در غیر این صورت شرایط اجازه نمی دهد که به عنوان مسافر سوار هواپیما شوید.

  برای تست کرونا برای پرواز به چه آزمایشگاهی باید مراجعه کنیم؟

  با توجه به شرایط تست کرونا برای پرواز شما تنها ۷۲ ساعت تا 96 ساعت قبل از پرواز خود می توانید تست کرونا را انجام دهید. چنانچه یک روز قبل از پرواز تست خود را انجام دهید می ‌توانید جواب منفی آن را برای تایید خروج خود به فرودگاه ارائه دهید. شما باید تنها با آزمایشگاهی که مورد تایید ایر لاین شما است برای آزمایش و تست کرونا برای پرواز اقدام کنید. حتی اگر به هر دلیلی به خاطر تعطیلات شما نتوانید جواب آزمایش را تحویل بگیرید، به هیچ وجه استرس نداشته باشید. آزمایشگاه به دلیل اینکه با ایرلاین مد نظر شما قرارداد، جواب آزمایش شما و دیگر مسافران را به شرکت هواپیمایی ارائه می دهد. به همین دلیل است که ما توصیه می‌کنیم تنها با آزمایشگاهی که تحت نظر ایرلاین شما است برای تست کرونا برای پرواز استفاده کنید.

  تست کرونا برای پرواز

  آیا می توان از خدمات تست کرونا در منزل استفاده کرد؟

  چنانچه به هر دلیلی نمی توانید به آزمایشگاه مراجعه کنید یک راهکار دیگر وجود دارد که شما می توانید از یک سایت اینترنتی معتبر از خدمات آزمایش و تست کرونا در منزل استفاده کنید. بدین ترتیب نمونه آزمایش شما را آزمایشگاه مورد نظر اینترنتی می‌تواند برای آزمایشگاه مورد تایید ایرلاین ارسال نماید تا نسخه چاپی و مهر رسمی آزمایشگاه مورد تایید بر روی آن درج شود و به هیچ عنوان لازم نیست جهت انجام تست کرونا برای پرواز استرس و نگرانی خاصی داشته باشید. تنها باید از یک وب سایت آنلاین و اینترنتی معتبر در این زمینه استفاده کنید. به هر حال زمانی که افراد قصد سفر دارند به هر دلیلی ممکن است با انواع گرفتاری و کمبود وقت مواجه شوند.

  چگونه از خدمات آنلاین تست کرونا برای پرواز استفاده کنیم؟

  اصولا نکته ‌ای که جهت انجام تست کرونا برای پرواز وجود دارد توجه به این نکته است که شما برای سفرهای خارج و داخل صددرصد باید قیمت متفاوتی را برای انجام تست در نظر بگیرید که تست کرونا می تواند در منزل شما به راحتی با قیمت مناسبی انجام پذیرد. حداقل بین ۱۶ تا ۲۴ ساعت جواب تست برای شما ارسال می شود و برخی از وب سایت های اینترنتی که خدمات تست کرونا در منزل را ارائه می دهند، با برخی از ایرلاین‌ ها طرف قرارداد هستند که شما می توانید پاسخ تست کرونا پی سی آر را به عنوان مدرک ضروری برای خروج در پروازهای داخلی و خارجی ارائه دهید. تست کرونا در منزل قطعا می تواند با استرس و زمان کمتری انجام پذیرد، پس سعی کنید از خدمات آنلاین تست کرونا در منزل به واسطه اعزام متخصصین به محل استفاده کنید.

  برای پذیرش پرواز چه مدارکی لازم است؟

  مدارک مورد نیاز برای پذیرش مسافران پرواز های خارجی و داخلی علاوه بر کارت ملی، گذرنامه، پرینت و کپی بلیط پرواز الکترونیکی و تکمیل فرم اطلاعات فردی وجود کپی و یا اصل گواهی تست منفی کرونا از نیز ضروری و مهم است. در غیر این صورت بدون داشتن گواهی تست منفی کرونا فرد قادر نیست از خدمات هواپیمایی استفاده کند. به همین دلیل است که ما تاکید می ‌کنیم قبل از پرواز حتما از تست و آزمایش کرونا حتی در منزل به واسطه خدمات آنلاین استفاده کنید تا گواهی آن بتواند مجوز خروج شما باشد. با توجه به دستور العمل های بهداشتی و رعایت آن برای همه شما می توانید زنجیره انتقال بیماری کرونا را هرچه سریع‌تر شکست دهید. تست کرونا برای پرواز از چندی پیش به صورت یک قانون سخت طراحی شده است. به هر حال اگر تنها یک فرد مبتلا باشد، می‌تواند تمام مسافرین را به این ویروس مبتلا کند و به همین دلیل است که شما بهتر است قبل از هر کاری انجام آزمایش و تست کرونا را در اولویت خود قرار دهید و پاسخ تست کرونا برای پرواز را با مهر رسمی آزمایشگاه مورد تایید ایرلاین به عنوان مهر تایید عدم ابتلاء به کرونا به کادر پرواز تحویل دهید.

  شرایط تست کرونا برای پرواز
  جمع بندی
  ما در این مقاله در مورد اهمیت تست کرونا برای پرواز که تست تست پی سی آر است با شما صحبت کردیم که می توانید از آزمایشگاه مورد تایید ایرلاین برای انجام تست کرونا استفاده کنید. اما در این بین، از خدمات آنلاین تست کرونا در منزل نیز می ‌توانید بهره مند شوید تا پاسخ تست شما به آزمایشگاه مورد تایید ایرلاین ارسال شود و با مهر تایید آن بتوانید مجوز خروج خود را از کشور و یا از استان ارائه دهید و در غیر این صورت ممکن است برنامه سفر شما کاملا دچار مشکل شود و نتوانید به راحتی از سفر خود لذت ببرید.

  ما در این مقاله شما را با ضرورت تست پی سی ار پروازی آشنا کردیم؛ چرا که شما اگر قبل از پرواز نسبت به انجام تست pcr اقدام نکنید، به هیچ عنوان حق استفاده از خدمات پروازی شرکت هواپیمایی مورد نظر خود را ندارید و به همین دلیل، بهترین و مقرون به صرفه ترین کار این است که شما تست پی سی آر را در آزمایشگاه های طرف قرارداد ایرلاین مورد نظر خود انجام دهید و از یا حتی از خدمات آنلاین تست کرونا در منزل استفاده کنید. جواب دهی آزمایش آنلاین کرونا در کم ترین زمان ممکن به دست شما می رسد و نباید هیچ گونه استرس و نگرانی بابت این موضوع داشته باشید.

  اسکرول به بالا