نرسینو سامانه جامع خدمات درمانی

فروش ترمومتر

فروش ترمومتر

 

گاهی ممکن است احساس کنید از درون دمای بدنتان بالا رفته است و تب دارید! اما مطمئن نیستید که دمای بدنتان چقدر تغییر کرده است و آیا نیاز است به پزشک مراجعه کنید یا خیر! بهترین روش برای سنجش دمای بدن استفاده از دستگاه ترمومتر است! این دستگاه با اشکال مختلفی در بازار موجود است. کارشناسان به این موضوع اشاره می کنند تمامی افراد باید برخی از تجهیرات پزشکی را در منزل خود داشته باشند و یکی از آنها دستگاه ترمومتر است. به همین دلیل جای تعجب نیست سوالات زیادی در مورد خرید و فروش ترمومتر وجود داشته باشد. در ادامه تلاش می کنیم اطلاعات بیشتری را در زمینه خرید و فروش ترمومتر در اختیار شما قرار دهیم.

ترمومتر چیست؟

قبل از آنکه در مورد فروش ترمومتر صحبت کنیم، بهتر است نگاهی به کارکرد دستگاه ترمومتر داشته باشیم. این دستگاه همانطور که از نامش مشخص است برای اندازه گیری دما و حرارت مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از مصارف بسیار مهم دستگاه ترمومتر در صنایع پزشکی است. همانطور که ممکن است از قبل بدانید، اگر دمای بدن از حد مشخصی بالاتر رود، خطر آسیب به اندام های داخلی وجود دارد. به همین دلیل کنترل دمای بدن و انجام اقدامات لازم مرتبط با آن اهمیت بسیار زیادی در ارتقا سلامتی دارد. همچنین، بهتر است بدانید که از ترمومتر در صنایع دیگر نیز استفاده می شود، به همین دلیل این وسیله یکی از دستگاه های پرکاربرد در دنیای امروز است.

فروش ترمومتر

جهت مشاهده تمامی محصولات پزشکی وارد صفحه تجهیزات پزشکی شوید و سایر محصولات را نیز مشاهده کنید.

فروش انواع ترمومتر پزشکی

اکنون که با ترمومتر آشنا شده اید، ممکن است مصمم شوید هر چه زودتر برای فروش ترمومتر اقدام کنید. اما ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید که آیا که این دستگاه انواع متفاوتی دارد؟! پاسخ به این سوال مثبت است. امروزه، انواع دستگاه ترمومتر در بازار موجود هستند که از مهمترین آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:
• ترمومتر دیجیتال
• ترمومتر لیزری
• ترمومتر الکلی
ترمومتر دیجیتال
شاید بتوان گفت امروزه بیشترین درخواست برای فروش ترمومتر دیجیتال است! این ترمومترها دارای یک فلز نیمه رسانا هستند که نسبت به تغییر دما بسیار حساس هستند و آن را بر روی صفحه دیجیتال نشان می دهند. از این ترمومتر می توان در صنایع پزشکی و صنایع دیگر ( مانند کولرسازی) استفاده کرد. این ترمومتر باید با تماس مستقیم با بدن انسان و یا دستگاه قرار گیرد.

فروش ترمومتر لیزری

یکی دیگر از محصولاتی که در زمینه فروش ترمومتر زیاد با آن بر برخورد می کنیم، ترمومتر لیزری است. زمانی که از این ترمومتر استفاده می کنید، دیگر نیاز نیست که آن را در تماس مستقیم با فرد و یا جسم مورد نظر قرار دهیم. این ترمومتر ها بر اساس موج مادون قرمز عمل می کنند. آنها این موج را به دستگاه یا بدن فرد ارسال می کنند و انرژی پرتوهای بازگشتی میزان دما را نشان می دهد. با توجه به این موضوع که عدم تماس یکی از مواردی است که این روزها به آن توجه ویژه ای می شود، فروش ترمومتر لیزری درخواست بسیار بالایی دارد. البته باید بدانید که این ترمومتر برای مصارف خانگی مناسب نیست.

فروش ترمومتر لیزری

فروش ترمومتر الکلی

شاید بتوان گفت یکی از ارزان ترین و قدیمی ترین محصولاتی که در زمان فروش ترمومتر می توانیم به شما معرفی کنیم ترمومتر الکلی است. اساس کار این ترمومترها مانند دماسنج های جیوه ای است، با این تفاوت که در آن به جای جیوه از الکل استفاده شده است. الکل نسبت به تغییر دما بسیار حساس است و وقتی در تماس با جسم داغ قرار می گیرد تغییر حرارت را به خوبی نشان می دهد. با توجه به این موضوع که قیمت ترمومتر الکلی پایین است، فروش ترمومتر الکلی بسیار بالاست.

ترمومتر دیجیتال صنعتی

همانطور که پیشتر در طول این متن به آن اشاره کردیم از ترمومترها می توان در صنایع مختلف از جمله کولر سازی استفاده کرد. امروزه معمولا از ترمومتر های دیجیتال و یا ترموکوپل ها در صنایع استفاده می گردد. با توجه به این موضوع که خرید ترمومتر نیاز به دانش و تخصص خاصی دارد، توصیه می شود قبل از خرید این محصولات با افراد متخصص مشورت نمایید.

خرید و فروش ترمومتر

اکنون که با ویژگی های ترمومتر آشنا شده اید، ممکن است بخواهید برای خرید و فروش ترمومتر اقدام کنید. در این میان یکی از مهمترین سوالات شما بی شک در مورد قیمت ترمومتر از جمله قیمت ترمومتر دیجیتال است. همانطور که می دانید این محصولات در برندهای مختلف ایرانی و خارجی به بازار عرضه می شوند. در نتیجه، نوسانات ارزی به طور مستقیم بر آنها اثر می گذارد. به همین دلیل برای خرید و فروش ترمومتر باید به مراکز معتبر مانند داروخانه ها و یا مرکز تجهیزات پزشکی مراجعه کنید.

آیا دقت دستگاه ترمومتر بالاست؟

یکی از سوالاتی که در زمان خرید و فروش ترمومتر پرسیده می شود در مورد دقت این دستگاه هاست. در پاسخ به این سوال باید بگوییم که این دستگاه ها دقت بسیار بالایی دارند و از آنها می توان برای حفظ سلامتی استفاده کرد. در نتیجه اگر در خانه دستگاه ترمومتر ندارید، توصیه می شود همین الان برای خرید و فروش ترمومتر اقدام کنید.
جمع بندی
تا بدینجا تلاش کردیم اطلاعات کاملی را در مورد خرید و فروش ترمومتر در اختیار شما قرار دهیم. همانطور که متوجه شده اید این دستگاه انواع متفاوتی دارد که از پر طرفدارترین آنها می توان به دستگاه ترمومتر دیجیتال، دستگاه ترمومتر لیزری و دستگاه ترمومتر الکلی اشاره کرد. دقت این دستگاه ها بسیار بالاست و کوچکترین تغییر دمایی را در بدن نشان می دهند. البته باید بدانید دستگاه ترمومتر در صنایع دیگری از جمله کولر سازی نیست مورد استفاده قرار می گیرد و همین امر نشان می دهد سنجش دما یکی از موارد بسیار مهم است.

اسکرول به بالا