نرسینو سامانه جامع خدمات درمانی

فروش پایه سرم

فروش پایه سرم

 

فروش پایه سرم را شما می توانید برای انواع پایه های سرم ایستاده و چرخ دار مد نظر داشته باشید که ما برای پایه سرم خانگی شما را با دو مدل متصل و وصل شونده آشنا می کنیم که در مدل‌های مستقل معمولا پایه سرم چرخ دار و پایه سرم ثابت وجود دارند. پایه سرم وسیله ای است که می توان به واسطه آن با یک گیره سرم را به راحتی آویزان نگه داشت و این چنین به صورت متصل از سرم استفاده نمود. در بسیاری از بیمارستان ها نیز شما پایه‌های سرم چرخ دار را مشاهده می کنید. نکته قابل توجه این است است که پایه سرم را یکی از کاربردی ترین وسایل پزشکی می شناسند که صددرصد می تواند به خاطر ساختار خاصی که دارد، برای مکان های زیادی مانند خانه سالمندان، درمانگاه، بیمارستان … وسیله مناسب و با کیفیتی باشد. پرسنل نیز می‌توانند به راحتی پایه سرم را جابجا نمایند.

خرید پایه سرم چرخدار

فروش پایه سرم در مدل چرخ دار امروزه بسیار رایج شده است؛ چرا که شما می توانید به خاطر چرخ های با کیفیت و قابل قبولی که دارد، جا به جایی سرم را بسیار راحت در نظر بگیرید. هم چنین به خاطر داشتن پایه های سرم چرخ دار تنظیم ارتفاع آن نیز به راحتی انجام می‌شود و به همین خاطر بیمار می تواند به راحتی آن را حمل کند. طراحی عالی و فوق العاده پایه سرم چرخ دار بسیار سبک است، جابجایی این پایه سرم به مراتب ساده تر است. در میان فروش انواع پایه سرم برای بسیاری از فضاهای بیمارستانی در دسته بندی پر فروش ترین ها قرار می گیرد که حتی در قسمت اورژانس بیمارستان این نوع پایه سرم بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و به خاطر داشتن ابعاد بسیار مناسب و استاندارد فروش انواع پایه سرم چرخ دار در بین تجهیزات پزشکی بسیار زیاد است.

فروش پایه سرم

جهت مشاهده تمامی محصولات پزشکی وارد صفحه تجهیزات پزشکی شوید و سایر محصولات را نیز مشاهده کنید.

پایه دیواری سرم بیمارستانی

پایه سرم بیمارستانی را برای نصب و آویز سرم های تزریقی بسیار مناسب می دانند. دوام قابل قبولی که برای اتصالات به وجود می‌آورد، می‌تواند قابلیت تنظیم ارتفاع و نصب خود را نشان دهد. هم چنین جنس آهن در کنار ابعاد، وزن و نحوه عملکرد مکانیکی باعث می‌شود تا این نوع پایه سرم بیمارستانی بتواند فروش پایه سرم را بسیار جدی نماید. کارایی فوق العاده این مدل را به هیچ عنوان نمی ‌توان نادیده گرفت و در بین تجهیزات پزشکی، پایه سرم بیمارستانی بسیار کاربردی و ضروری به حساب می آید. شما باید به این نکته توجه داشته باشید که اگر به خرید عمده انواع پایه سرم بیمارستانی از یک فروشگاه آنلاین و اینترنتی معتبر فکر می کنید، صد در صد خرید شما می تواند یک خرید مقرون به صرفه به حساب آید. فروش پایه سرم عمده برای بیمارستان از یک وب سایت آنلاین و اینترنتی بسیار مقرون به صرفه است.

نگهدارنده سرم پزشکی

فروش پایه سرم پرتابل زمینی ویژگی های خاصی دارد که می‌ توانید مد نظر داشته باشید. پایه سرم زمینی پرتابل به راحتی می تواند به خاطر داشتن پنج پر نگهداری را با ایمنی بیشتری همراه نماید. کیفیت و استحکام کار افزایش پیدا می کند. خصوصا برای تزریقات وریدی استفاده از پایه سرم زمینی پرتابل بسیار معقولانه است. جنس استیل فوق العاده مرغوب به کیفیت بالا در بدنه، پایه و شاخه های استیل ضد خش کمک می کند. استیل ضد زنگ باعث می‌شود تا در طولانی مدت شما بتوانید از پایه سرم زمینی پرتابل به نحو احسن استفاده کنید؛ چرا که در قسمت میانی بدنه شما می توانید قابلیت تنظیم ارتفاع را تا حدود ۲ متر در نظر بگیرید. پایه های مستقل و یا وصل شونده هر کدام به شکلی مورد توجه و استفاده قرار می‌گیرند و به همین دلیل است که فروش پایه سرم پرتال زمینی می‌تواند جزء پرفروش های بسیار بالا در بین تجهیزات پزشکی حتی برای منزل به شمار آید.

قیمت پایه سرم

برای خرید پایه سرم شما باید به مدل آن توجه کنید. پایه سرم ایستاده و چرخ دار هر کدام قیمت متفاوتی را مشخص می‌کند که در این بین، چنانچه شما به کیفیت جنس و بدنه پایه توجه کنید می توانید خرید قابل قبول تری را تجربه نمایید. با مراجعه به یک فروشگاه آنلاین و اینترنتی معتبر به راحتی تمامی قیمت ها به صورت لیست قرار داده می شود که شما می توانید از هرکدام از این قیمت ها به نحو احسن به فروش پایه سرم بیندیشد. چنانچه قصد خرید عمده داشته باشید، قیمت در نظر گرفته شده برای شما قیمت بسیار پایین تری محسوب می شود اما اگر کیفیت پایه سرم برای شما موضوع مهم و حائزی اهمیتی باشد در کوتاه مدت صددرصد نسبت به خرید خود پشیمان می شوید و به همین دلیل است که ما توصیه می کنیم تا حد امکان تنها به کیفیت و استاندارد جنس بدنه بیشتر از قیمت در هنگام خرید و فروش پایه سرم توجه کنید.

قیمت پایه سرم

جمع بندی
این مقاله در مورد فروش پایه سرم بود؛ چرا که امروزه پایه سرم را به عنوان یکی از تجهیزات کاربردی در بین تجهیزات پزشکی میشناسند. معمولا برای محیط بیمارستان، درمانگاه و یا حتی منزل می توانید بر روی کارایی و کاربرد پایه سرم حساب کنید. تنها کیفیت، جنس بدنه و استاندارد این وسیله باعث می شود تا شما بتوانید با استفاده طولانی مدتی از وسیله به شکلی ویژه استفاده کنید. برخی از مدل ها به خاطر داشتن جنس ضد زنگ صددرصد می تواند کیفیت قابل قبول تری را به نمایش بگذارد. خرید از یک وب سایت آنلاین به صورت خرید اینترنتی را از یاد نبرید.

اسکرول به بالا