نرسینو سامانه جامع خدمات درمانی

فروش واکر

فروش واکر

 

فروش واکر را شما می توانید از یک فروشگاه اینترنتی معتبر انتظار داشته باشید. تنها باید به این نکته دقت کنید که به خاطر نحوه استفاده از واکر شما باید از یک جنس با کیفیت استفاده کنید؛ چرا که واکر اصولا برای کمک به راه رفتن برای آن دسته از بیمارانی انتخاب می شود که به هر دلیل عضلات قسمت تحتانی آن ها نمی تواند قدرت اصلی خود را نشان دهد. به همین دلیل حرکت مفصل، ران و یا زانو در برخی از موارد موجب قدرت بسیار کم می شود که به خاطر همین اختلال عمدتا افراد تعادل اصلی خود را نمی توانند حفظ کنند. برخی ممکن است بعد از عمل جراحی، برخی به خاطر معلولیت و برخی دیگر فقط به خاطر کهولت سن از واکر استفاده نمایند. 2 نوع واکر وجود دارد به نام واکر استاندارد و واکر چرخ دار که شما می توانید از هرکدام به راحتی استفاده کنید.

قیمت فروش واکر چرخدار

برای برآورد قیمت فروش واکر شما باید هزینه متفاوتی را برآورد کنید. بدین ترتیب انواع واکر های تاشو آلومینیومی چرخ دار با ارتفاع متغیر صددرصد قیمت متفاوت تری با واکر های استاندارد بزرگسال دارند که واکر آلومینیومی تاشو و یا واکر ویلچر شو هر کدام می تواند با قیمت ‌های متفاوتی به فروش برسد. هم چنین برخی از واکر ها به دلیل بدنه استیل خود باعث می شوند تا شما بتوانید فروش واکر را یک فروش فوق‌العاده در نظر بگیرید. به خاطر نوع طراحی، عملکرد و کیفیت ساخت صد در صد می توانید به ارزش خرید واکر پی ببرید و برخی از افراد به راحتی برای مسافرت های خود از انواع گوناگون واکر استفاده می کنند. انواع واکر مانند واکر دو استاندارد که شما برای مسافت‌های طولانی نمی توانید از آن استفاده کنید؛ چرا که قابلیت تنظیم دارند و هم چنین واکرهای دو چرخ می توانند وزن شما را بر روی واکر نگه دارند. واکر های چهار چرخ امنیت و ایمنی بیشتری را برای فرد به وجود می‌آورند.

فروش واکر

جهت مشاهده تمامی محصولات پزشکی وارد صفحه تجهیزات پزشکی شوید و سایر محصولات را نیز مشاهده کنید.

خرید واکر

در زمان خرید واکر بهتر است به قاب، دسته و چرخ آن توجه داشته باشید؛ چرا که فریم های لوله های آلومینیومی وزن سبکی دارند و هم چنین ارتفاع آن قابل تنظیم است و دسته ها نیز باید از پلاستیک فوم و یا حتی ژل ساخته شوند و حتی برای آن دسته از افرادی که ممکن است با عرق کردن دستان خود رو به رو شوند استفاده از یک دسته فومی می تواند راهکار قابل قبولی باشد. برای افراد مبتلا به آرتروز دسته های بزرگ واکر پیشنهاد قابل قبولی است. شما می توانید فروش واکر را از یک فروشگاه آنلاین و اینترنتی معتبر در نظر بگیرید؛ چرا که قیمت واکر در فروشگاه آنلاین صددرصد نسبت به بازار بسیار کمتر برآورد می شود و امروزه خرید و فروش واکر به هیچ عنوان کار سختی نیست و شما به راحتی در یک وب سایت آنلاین می توانید انواع مدل ها را مورد بررسی و مقایسه قرار دهید.

قیمت واکر تاشو

فروش واکر را با قابلیت تنظیم ارتفاع می توانید با استحکام و دوام قابل قبولی انتظار داشته باشید. چنانچه به دنبال عملکرد مناسب برای واکر هستید، واکر تاشو بهترین گزینه به حساب می‌آید که شما به واسطه ابعاد، جنس و وزن آن می توانید قیمت متفاوتی را برای این نوع واکر نسبت به دیگر مدل های آن در نظر بگیرید. قیمت حدودی ۴۰۰ هزار تومان شروع و ممکن است تا ۵۰۰ هزار تومان برآورد شود که البته به خاطر نوسانات بازار قیمت هر لحظه در حال تغییر است. ولی در هر صورت برای خرید واکر تاشو شما باید نسبت به وزن واکر توجه بیشتری داشته و نسبت به اتصالات جوشکاری آن مطمئن باشید. برای افرادی که وزن بالایی دارند، باید اتصالات قوی مورد توجه قرار گیرد. سعی کنید به کیفیت بیشتر از قیمت توجه کنید؛ چرا که اگر کیفیت قابل قبولی نداشته باشد به هیچ عنوان از این وسیله کاربردی نمی توان استفاده کرد.

فروش واکر سالمندان

فروش واکر برای سالمندان را شما می توانید برای انواع واکر ساده، تاشو، چرخ دار و… با قیمت مناسب در نظر بگیرید. تنها کافی است از یک فروشگاه و وب سایت معتبر و مرجع خرید این گونه تجهیزات و دستگاه ها را مد نظر داشته باشید. واکر های ساده که بدون چرخ هستند، امروزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. شما بیشتر می توانید در محیط منزل از این نوع واکر استفاده کنید. پایداری پایه واکر ساده برای افرادی که وزن بالاتری دارند بسیار مناسب است. هم چنین واکر تاشو به خاطر قابلیت ویژه تا شدن خود می‌تواند برای مسافرت و جابجایی بسیار مناسب باشد. اما واکر های چرخ دار به خطر چرخش آسانی که دارد و هم چنین برای استفاده در زمین های ناهموار را می توانید مورد استفاده قرار دهید. اما رولیتر برای سالمندان زمانی که نیاز به حمل وسایل دارند، فروش واکر در این مدل خاص بسیار مناسب محسوب می شود.

فروش واکر سالمندان

جمع بندی
ما در این مقاله در مورد فروش واکر در انواع گوناگون آن با شما صحبت کردیم. خرید انواع مدل های تاشو و همچنین واکر مناسب سالمندان را شما با کیفیت بالا باید مد نظر داشته باشید؛ چرا که امروزه استفاده از انواع واکر بسیار رایج شده است و حتی بسیاری از افراد ممکن است بعد از عمل های جراحی سنگین که توانایی راه رفتن نداشته باشند از واکر استفاده کنند. واکر های ساده چرخ دار، تاشو و غیره هرکدوم قیمت متفاوتی را برای شما برآورد می کند. سعی کنید از یک سایت اینترنتی معتبر به خرید واکر بپردازید و از خرید خود به این ترتیب لذت ببرید.

اسکرول به بالا