نرسینو سامانه جامع خدمات درمانی

فروش مانومتر

فروش مانومتر

 

وقتی کپسول اکسیژن به بیمار متصل می گردد، اندازه اکسیژنی که قرار است وارد بدن او شود (و اطلاعات مشابه به این مورد) به وسیله دستگاهی به نام مانومتر نشان داده می شود. به همین دلیل کسانی که وضعیت آنها به صورتی است که باید از کپسول اکسیژن استفاده کنند، باید به این وسیله دسترسی داشته باشند. با توجه به اپیدمی بیماری کرونا در چند سال اخیر، جای تعجب نیست که شاهد سوالات زیادی در مورد خرید و فروش مانومتر باشیم! در ادامه تلاش می کنیم اطلاعات بیشتری را در مورد خرید و فروش مانومتر در اختیار شما قرار دهیم.

مانومتر چیست؟

قبل از آنکه بخواهیم به طور دقیق به فروش مانومتر بپردازیم، بهتر است شناخت کاملی به مانومتر داشته باشیم. مانومتر دستگاهی است که از آن برای اندازه گیری فشار گازها ( به طور مثال اکسیژن) استفاده می شود. این دستگاه بر مبنای مقایسه فشار هوا با فشار گاز درون کپسول عمل می کند. مانومتر دارای لوله ای است که مایعی درون آن ریخته می شود ( معولا جیوه) و چگالی فشار سنج و اختلاف فشار بین گاز و جو را نشان می دهد. مانومتر بر روی کپسول اکسیژن در خانه و یا بیمارستان وصل می شود و اطلاعات لازم و حیاتی را در اختیار پزشکان و مصرف کنندگان قرار می دهد.

فروش مانومتر بیمارستانی

فروش مانومتر در محیط های درمانی اهمیت بسیار زیادی دارد. همانطور که می دانید بیماران تنفسی ابتدا به بیمارستان مراجعه می کنند. به همین دلیل تجهیز کردن این مراکز برای استفاده از اکسیژن بسیار مهم است. پزشکان با استفاده از مانومتر می توانند رطوبت موجود در کپسول اکسیژن را کنترل کنند و این موضوع برای حفظ سلامتی بیماران حائز اهمیت است. البته در همینجا به شما اعلام می کنیم که مانومتر تنها بخشی از کپسول اکسیژن است و مسئولین بیمارستان باید به تهیه موارد دیگر نیز توجه داشته باشند.

جهت مشاهده تمامی محصولات پزشکی وارد صفحه تجهیزات پزشکی شوید و سایر محصولات را نیز مشاهده کنید.

فروش مانومتر بیمارستانی

مانومتر از چه قسمت هایی تشکیل شده است؟

اگر می خواهید برای خرید و فروش مانومتر اقدام کنید، ممکن است این سوال برایتان پیش بیاد که مانومتر از چه قسمت هایی تشکیل شده است. در پاسخ به این سوال باید بگوییم که مانومتر از قسمت های زیر تشکیل شده است:
• مانومتر دارای فلومتر اکسیژن است.
• مانومتر دارای فشار شکن اکسیژن است.
• مانومتر دارای لیوان مرطوب کننده است.
• مانومتر دارای گیج فشار است.
بهتر است بدانید که فلومتر اکسیژن مهمترین قسمت مانومتر است. این وسیله نشان می دهد که نرخ دقیق اکسیژن مورد نیاز در کپسول چقدر است و چگونه باید مصرف شود. اگر هنوز آشنایی کامل با دستگاه مانومتر ندارید، بهتر است قبل از استفاده از آن از پزشک اطلاعات جانبی مورد نیاز را بدست بیاورید.

خرید و فروش مانومتر

یکی از سوالات بسیار زیاد در زمان خرید و فروش مانومتر در زمینه قیمت مانومتر آن است. در پاسخ به این سوال باید بگوییم که قیمت آن به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. به همین دلیل توصیه می شود برای خرید مانومتر با مراکز معتبر فروش در تماس باشید.

خرید و فروش مانومتر

برای نگهداری از مانومتر به چه مواردی باید توجه کنیم؟

نکات بسیار مهمی وجود دارند که در زمان خرید و فروش مانومتر باید به آن توجه داشته باشید. این موارد به شرح زیرند:
• کپسول اکسیژن را در محل امنی قرار دهید.
• مطمئن شوید سطحی که کپسول اکسیژن بر روی آن قرار گرفته است مسطح است، در غیر اینصورت خطر سقوط کپسول اکسیژن وجود دارد.
• وقتی می خواهید از کپسول اکسیژن استفاده نمایید، مطمئن شوید که دست هایتان تمیز است و هیچ گونه روغنی و چربی بر روی آن وجود ندارد.
• دائما بررسی کنید که مخزن آب دارای آب مقطر است.
• آب مقطر این باید بین ماکسیمم و مینیمم باشد.
• مخزن آب مقطر باید هر چند وقت یکبار شسشته شود ( به این موضوع توجه داشته باشید که قسمت تنظیم کننده قابل شستشو نیست و باید از پارچه نم دار استفاده شود)

چه کسانی به کپسول اکسیژن نیاز دارند؟

اکنون که صحبت از فروش مانومتر شد، ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید چه کسانی باید از کپسول اکسیژن استفاده کنند. در پاسخ به این سوال باید بگوییم تمامی کسانی که بیماری های حاد ریوی دارند و یا بعد از عمل جراحی یا تصادفات نمی توانند به خوبی نفس بکشند، به این کپسول نیازمند هستند. اما باید بدانید استفاده بی رویه و خودسرانه از این کپسول خطر سوراخ شدگی ریه را در پی دارد. به همین دلیل توصیه می شود قبل از استفاده با پزشک مشورت کنید.
در ادامه این موضوع باید به این مورد اشاره کنیم حتی کسانی که نیاز مبرم به دستگاه اکسیژن دارند باید طبق اصول خاصی از آن استفاده نمایند. استفاده مداوم از اکسیژن سبب می شود که ریه عادت کند که اکسیژن کافی در مقادیر بالا را دریافت کند و همین امر مشکلات و چالش های زیادی را به وجود می آورد. در نتیجه، همانطور که در طول این متن بارها به آن اشاره کردیم، در زمان استفاده از این کپسول به دستور العمل ها توجه داشته باشید.
جمع بندی
تا بدینجا تلاش کردیم اطلاعات کافی را در مورد خرید و فروش مانومتر در اختیار شما قرار دهیم. همانطور که متوجه شدید مانومتر دستگاهی است برای اندازه گیری فشار گازها از جمله اکسیژن استفاده می شود. این وسیله از دو قسمت به نام های فلومتر اکسیژن و لیوان آب مقطر تشکیل شده است که اطلاعات مورد نیاز را در اختیار کسانی که از این وسایل استفاده می کنند، قرار می دهد. برای خرید و فروش مانومتر باید به مراکز معتبر مراجعه نمایید. همچنین، برای استفاده از دستگاه های حاوی اکسیژن باید به دستور العمل ها توجه ویژه ای داشته باشید.

اسکرول به بالا