نرسینو سامانه جامع خدمات درمانی

فروش دستگاه گلوکومتر

فروش دستگاه گلوکومتر

 

اندازه گیری قند خون یکی از مواردی است که این روزها مورد توجه قرار گرفته است. اگر میزان قند خون افزایش پیدا کند، خطر ابتلا به بیماری دیابت وجود دارد و همین امر می تواند مشکلات بسیار زیادی را برای سلامتی به وجود بیاورد. به همین دلیل تولید کنندگان محصولات پزشکی تلاش کرده اند با تولید محصولاتی برای اندازه گیری قند خون به افراد کمک کنند تا سلامتی خود را بسنجند. دستگاه گلوکوتر یا دستگاه تست قند خون دقیقا برای همین هدف طراحی شده است. به همین دلیل جای تعجب نیست که امروزه شاهد درخواست بالایی برای خرید و فروش دستگاه گلوکومتر باشیم. در ادامه تلاش می کنیم اطلاعات بیشتری را در مورد فروش دستگاه گلوکومتر در اختیار شما قرار دهیم.

دستگاه تست قند خون

یکی از کارآمدترین و بهترین دستگاه هایی که در دنیای تجهیزات پزشکی معرفی شده است دستگاه تست قند خون است. استفاده از این دستگاه بسیار ساده است و تمامی افراد می توانند از آن استفاده نمایند. به همین دلیل با خرید و فروش دستگاه گلوکومتر می توان به خوبی قند خون را کنترل کرد. استفاده از آن به صورت زیر است:
• ابتدا باید نوک انگشت دست را با پد الکلی ضد عفونی کنید.
• سپس از سوزن مخصوص استفاده می کنید و خراش کوچکی را بر روی پوست به وجود می آورید.
• پس از آن یک یا دو قطره از خون را بر روی نوار کاغذی می ریزید.
• در این شرایط هرگز نوک انگشت خود را زیاد فشار ندهید که خون زیادی از آن خارج شود.
• این نوار را در دستگاه قرار می دهید و دکمه ای را که بر روی آن تعبیه شده است فشار می دهید.
• پس از آن میزان قند خون مشخص می گردد.
همانطور که متوجه شده اید شما با فروش دستگاه گلوکومتر می توانید از بروز نوسانات قندی پیشگیری کنید و اگر قند خون بیش از اندازه بالا رفت اقدامات لازم را باید انجام دهید.

جهت مشاهده تمامی محصولات پزشکی وارد صفحه تجهیزات پزشکی شوید و سایر محصولات را نیز مشاهده کنید.

فروش دستگاه گلوکومتر

آیا وقتی که ناشتا هستیم باید از دستگاه تست قند خون استفاده کنیم؟

یکی از سوالاتی که دائما در زمان فروش دستگاه گلوکومتر پرسیده می شود در مورد ناشتا بودن و یا نبودن در زمان انجام تست قند خون است! پاسخ به این سوال به وضعیت سلامتی شما و تشخیص پزشک بستگی دارد. کسانی که مبتلا به بیماری دیابت هستند و یا مشکوک به این بیماری هستند، باید زمانی که ناشتا هستند قند خون خود را اندازه گیری کنند. گاهی پزشک از بیمار می خواهد که یکبار به صورت ناشتا و یکبار پس از مصرف صبحانه و یا غذا قند خون خود را اندازه گیری کند. به همین دلیل برای روش استفاده از این دستگاه باید با پزشک خود مشورت نمایید.

میزان دقت دستگاه گلوکومتر چقدر است؟

شاید بتوان گفت یکی از مهمترین سوالاتی که در زمان فروش دستگاه گلوکومتر با آن رو به رو هستیم در مورد میزان دقت این دستگاه هاست. در پاسخ به این سوال باید بگوییم که دقت دستگاه های گلوکومتر ( اگر از برند معتبری باشد) بسیار بالاست و تقریبا می توان بر اساس آن رژیم غذایی را پیش برد. با این وجود باید بدانید که هیچ چیز مانند تست خون آزمایشگاهی نمی تواند اطلاعات دقیقی را در مورد سلامتی تان در اختیارتان قرار دهد. به همین دلیل شما می توانید در کنار استفاده روزانه از این دستگاه چک آپ سالیانه را نیز مد نظر قرار دهید.

نکات مهم برای نگهداری از دستگاه گلوکومتر

اگر می خواهید برای خرید و فروش دستگاه گلوکومتر اقدام کنید، بهتر است به موارد زیر توجه داشته باشید:
• برای خرید دستگاه گلوکومتر به مراکز معتبر فروش مانند داروخانه ها و یا تجهیزات پزشکی مراجعه کنید. هرگز این دستگاه ها را از مراکز نامعتبر خریداری نکنید. در این صورت ممکن است دقت این دستگاه ها پایین بیاید و همین امر سلامتی شما را به خطر می اندازد.
• توصیه می شود قبل از خرید و فروش دستگاه گلوکومتر با افرادی که در این زمینه تخصص دارند مشورت نمایید.
• پس از هر بار استفاده این دستگاه را در جعبه خود قرارد هید و در جای امنی بگذارید.
• مراقب باشید که دستگاه گلوکومتر بر زمین نیافتد، در غیر اینصورت ممکن است آسیب ببیند و کارآیی خود را از دست بدهد.
• دستگاه گلوکومتر را در جاهای مرطوب و یا در جایی که در معرض تابش مستقیم خورشید قرار داد، نگذارید.
توجه به این نکات سبب می شود که پس از فروش دستگاه گلوکومتر مدت زمان زیادی از این دستگاه استفاده نمایید.

نگهداری از دستگاه گلوکومتر

خرید گلوکومتر

اگر می خواهید برای خرید و فروش دستگاه گلوکومتر اقدام کنید، بی شک در مورد قیمت گلوکومتر سوال دارید. بهتر است بدانید قیمت دستگاه گلوکومتر به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. با توجه به این موضوع که این دستگاه توسط برندهای خارجی و داخلی تولید می شود، موارد مختلفی می توانند بر قیمت آن اثر بگذارند. به همین دلیل توصیه می شود قیمت دقیق را از مراکز معتبر فروش این محصولات استعلام نمایید.
جمع بندی
تا بدینجا تلاش کردیم اطلاعات کاملی را در مورد خرید و فروش دستگاه گلوکومتر در اختیارتان قرارد هیم. همانطور که متوجه شده اید از این دستگاه می توان برای تست قند خون استفاده کرد. این دستگاه وزن سبکی دارد و به راحتی قابل حمل است. در نتیجه شما می توانید در تمامی محیط ها از آن استفاده کنید. بهترین زمان استفاده از این دستگاه زمانی است که ناشتا هستید، اما ممکن است پزشک دستورالعمل دیگری را به شما بدهد. همچنین، باید بدانید که بررسی های آماری نشان داده اند دقت دستگاه تست قند خون بسیار بالاست. برای خرید این دستگاه ها باید به مراکز معتبر فروش دستگاه گلوکومتر مراجعه کنید.

اسکرول به بالا