نرسینو سامانه جامع خدمات درمانی

فروش تشک مواج

فروش تشک مواج

 

فروش تشک مواج که با نام تشک زخم بستر، تشک بیمار یا بیمارستانی نیز شناخته شده در بازار به دو صورت عمده و تکی انجام می گیرد، این تشک به گونه ای طراحی و ساخته شده که اجازه نمی دهد بر روی بدن بیماران زخم بستر ایجاد شود، موج های ایجاد شده توسط آن تکیه گاه بدن بیماران را دگرگون می کند. افرادی که جهت درمان یکی از اعضای بدن خود باید برای یک دوره زمانی طولانی استراحت کنند به سخت بستر دچار می شوند، یکی از مهمترین ویژگی هایی که بهترین تشک مواج دارد این است که نیازهای بیماران را در داخل و بیرون از منزل یا همان بیمارستان پاسخ می دهد. اکثر برندها و کارخانه های تولیدی در تمام کشورها به فروش تشک مواج و عرضه آن در تمام نقاط جهان می پردازند که رهو، ایر داکتر، زیگلاس مد، ایزی لایف و غیره مشهور ترین برندهای تشک مواج هستند.

قیمت تشک مواج

در زمان انتخاب تشک مواج باید مدت استراحت درنظر گرفته شود، در صورتی که مدت زمان بستری بیمار طولانی باشد می بایست به مراکز فروش تشک مواج مراجعه و تشک ضد زخم بستر سلولی را تهیه کرد، اما اگر کوتاه مدت است باید تشک مواج زنبوری را مورد استفاده قرار داد. بیمارانی که زخم بستر دارند توصیه می شود که تشک مواج سلولی تخصصی را به کار ببرند، لازم به ذکر است که بیماران دارای وزن بالا قادر به استفاده از تشک های مواج ساده یا زنبوری نخواهند بود و حتما باید برای تهیه نوع تشک مواج سلولی اقدام نمایند. برخلاف برخی از افراد همیشه به دنبال خرید بهترین و مناسب ترین تشک باشد، یکی از مهمترین نکاتی که باید مورد توجه قرار دهید این است که هزینه های درمان زخم بستر بسیار بالا می باشد بنابراین نباید در هزینه تشک مخصوص زخم بستر صرفه جویی کنید.

فروش تشک مواج

جهت مشاهده تمامی محصولات پزشکی وارد صفحه تجهیزات پزشکی شوید و سایر محصولات را نیز مشاهده کنید.

قیمت تشک مواج خانگی

در حال حاضر بسیاری از فروشگاه های اینترنتی در زمینه فروش تشک مواج، تشک بیمار و زخم بستر فعالیت دارند که امکان استفاده از آن به عنوان تشک مواج خانگی وجود دارد، خوب است بدانید که این محصول در مدل های گوناگون از جمله تخم مرغی، سلولی، طبی و غیره تولید و ساخته می شوند. پزشکان هر یک از این تشک ها را با توجه به نوع بیماری افراد و همچنین وضعیت جسمانی آنها تجویز خواهند کرد، تعداد تولید کنندگان و برندهای که در زمینه تولید و عرضه این محصول فعالیت دارند بسیار زیاد می باشد. برای مثال می توان گفت در حال حاضر تشک بادی زخم بستر کره ای به عنوان بهترین کشور تولید کننده تشک های مواج می باشد که در کشور ما از جایگاه ویژه ای برخوردار است، با مراجعه به مراکز فروش تشک مواج می توانید بهترین تشک مواج خانگی را با قیمت مناسب خریداری کنید.

تشک زخم بستر خانگی

تشک مواج یا زخم بستر خانگی یکی از کالاهایی می باشد که برای بیماران طراحی شده و بسیاری از کشورهای جهان در زمینه تولید آن فعالیت دارند و به بیماری های عضلانی، استخوانی و به ویژه زخم بستر اختصاص دارد. بیشتر این تشک ها دارای جنس پی وی سی و پلی اورتان هستند که در مقابل فشارهای حاصل از وزن های بالا و برخورد آب مقاومت بسیار زیادی از خود نشان می دهد، یکی از مهمترین ویژگی های تشک مواج دار خانگی این است که از قابلیت ماساژ دادن بدن افراد بیمار برخوردار می باشد. تولید کنندگان برای آن ابعادی را درنظر گرفته اند تا در خانه فضای زیادی را اشغال نکند و قرار دادن آن در هر قسمتی از منزل امکان پذیر باشد، شما مشتریان و خریداران با مراجعه به یکی از مراکز فروش تشک مواج دار می توانید تشک مواج برای زخم بستر را تهیه کنید.

تشک مواج بیمارستانی

تعداد زیادی از بیماران به جای بیمارستان دوران درمان خود را در منزل سپری خواهند کرد، بدون شک تشک های معمولی برای بیماران گزینه مناسبی نیست و اعضای خانواده حتما باید برای خرید تشک مواج بیمارستانی مواج به معتبرترین مراکز فروش تشک مواج مراجعه نمایند. تشک هایی که مخصوص بیمار می باشند در انواع گوناگون طراحی می گردند، از انواع مختلف تشک بیمارستانی مواج می توان به فنری، مموری فوم، مواج سلولی و بادی اشاره کرد که هر کدام از نظر کاربرد و خصوصیت با یکدیگر فرق دارند. قیمت تشک فنری در مقایسه با مموری فوم ارزان تر می باشد، البته مزایا و کاربرد نوع مموری فنری بسیار بیشتر است و همچنین باید بگوییم که تشک مواج سلولی یکی از گران ترین تشک های بیمارستانی مواج به حساب می آید و به طور کلی همه آنها باعث آسایش و راحتی بیمار می شوند.

تشک مواج بیمارستانی

جمع بندی
مراکز فروش تشک مواج انواع مختلف این محصول را در حجم بالا و یا به صورت تکی به بازار عرضه و در اختیار کاربران قرار می دهند، این مراکز میزان قیمت هر یک از تشک ها را با توجه به ویژگی ها، کاربردها و نوع طراحی و تولید آنها تعیین خواهند کرد که از میان همه مدل ها مواج سلولی قیمت بالاتری دارد. تعداد زیادی از خانواده ها برای اینکه در هزینه های خود صرفه جویی کنند ترجیح می دهند که از بیمار خود در منزل مراقبت نمایند که در چنین شرایطی تهیه بهترین تخت و تشک از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. این دسته از افراد می توانند به سایت های اینترنتی که در زمینه عرضه و فروش تشک مواج فعالیت دارند مراجعه کرده و با مشاهده مدل های متنوع مناسب ترین تشک مواج یا زخم بستر خانگی را انتخاب و سفارش خود را ثبت نمایند.

اسکرول به بالا