5%

نرسینو سامانه جامع خدمات درمانی

تست کرونا در منزل تستی

Corona test at home

با مناسبترین قیمت در منزل یا شرکت تست کرونا PCR و انتی بادی دهید. تست کرونا مخصوص پرواز، ترکیش، پگاسوس، ایران ایر، قطر و سایر ایرلاین ها … انواع آزمایش در محل را توسط معتبرترین آزمایشگاهها در محل ارایه میدهد.

هزینه تست کرونا در منزل

phone

بین 24 الی 48 ساعت

هزینه آزمایش

350 هزار تومان

phone

بین 5 الی 16 ساعت

هزینه آزمایش

450 هزار تومان

phone

پروازی

هزینه آزمایش

450 هزار تومان

phone

تست امیکرون PCR

هزینه آزمایش

490 هزار تومان

phone

تست PCR و آنتی بادی

هزینه آزمایش

600 هزار تومان

سوالات متداول

تنها و دقیق‌ترین تستی که می‌تواند شما را از وجود ابتلا به ویروس کرونا مطلع کند، تست PCR بوده و هزینه‌ی هر آزمایش PCR در منزل 470 هزار تومان است.

این تست فرد را از اینکه در گذشته به ویروس کرونا مبتلا شده یا خیر، مطلع کرده و مشخص می‌کند که چه مقدار آنتی بادی در بدن فرد تولید شده و ایمنی سطح بدن تا چه مقدار بالا رفته است.

نتیجه آزمایش بر اساس جدول ارایه شده در سریع ترین حالت بین 5 الی 12 ساعت کاری بعد از نمونه گیری و از طریق واتساپ پشتیبانی به شما اعلام خواهد شد.

در صورت نیاز به فاکتور، پس از انجام آزمایش و با کسر هزینه خدمات، فاکتور رسمی ارایه می گردد. هزینه‌ی پرداختی شما شامل هزینه‌ی آزمایش، نمونه گیری و ایاب و ذهاب می‌باشد.

نرسینو استارتاپ دانش بنیان دانشگاه علوم پزشکی ایران می باشد .

تست کرونا مخصوص پرواز مورد تایید ایرلاین های ترکیش، پگاسوس، ایران ایر، ایران ایرتور ، قطر ایرویز ، ماهان ، آسمان ، قشم ایر ، فری برد ، امارات ، ارمنیا ایرلاین ، معراج و ایرلاین های عربی  و سایر ایرلاین‌ها … خواهد بود.

درخواست تست کرونا در منزل

ویروس کرونا، نسل جدیدی از ویروس‌های خانواده‌ی کرونا (تاجدار) است که به نام SARS-CoV-2 شناخته می‌شود. سازمان بهداشت جهانی، اولین بار در تاریخ 31 دسامبر 2019 میلادی از وجود آن مطلع گردید. این در حالی است که چندین ماه قبل، کشور چین از مشاهده‌ی نسل جدیدی از ویروس‌ها که بر روی دستگاه تنفسی اثر می‌گذارند، اطلاع داده بود. با این حال، سازمان بهداشت جهانی، تایید این بیماری و طبقه‌بندی این بیماری به عنوان پاندمی را به وقفه‌ی چند ماهه اعلام کرد که مورد سرزنش بسیاری از مسئولین تراز اول جهانی نیز قرار گرفت. بیماری کووید-19 اولین بار در شهر ووهان و در کشور چین شناسایی گردید و بعد از آن به سرتاسر دنیا انتقال پیدا کرد.

تست کرونا در منزل با اعلام نتیجه سریع و فوری

با گذشت بیش از یکسال از این بیماری فراگیر جهانی، محققان توانستند به درک بهتری از این بیماری و راه‌های انتقال دست یابند. با توجه به نرخ شیوع بالای (بسیار مسری بودن آن) این بیماری، سازمان بهداشت جهانی، بهترین روش برای مقابله با آن‌را، پیشگیری دانست و استفاده از ماسک در اکثر کشورهای دنیا، اجباری گردید. پس از ظهور روش‌های شناسایی این بیماری و به منظور جلوگیری از انتقال آن بین افراد (خانواده، دوستان، همکاران و …)، انجام آزمایش کرونا در منزل متداول شد تا در صورت مثبت بودن نتیجه (ابتلا به تست کرونا)، دوران قرنطینه‌ی شخصی آغاز شده و سلامت دیگران به خطر نیفتد.

ویدئو تست کرونا در منزل

همانطور که بیان شد، تست کرونا در دو مدل آنتی بادی و تشخیصی انجام می‌شود. تست‌های تشخیصی با استفاده از مخاط بینی انجام شده و تست آنتی‌بادی با استفاده از نمونه‌ی خون انجام می‌شود. در ادامه، هر دو روش توضیح داده خواهد شد. پس از رزرو نوبت، متخصصان به همراه کیت‌های مورد نیاز به محل شما مراجعه کرده و یک یا هر دو تست زیر را انجام می‌دهند.

ویروس کرونا چیست؟

اولین بار، در سال 1965 میلادی، نوعی ویروس مشاهده گردید که بین انسان و حیوان مشترک بود. در اواخر همان دهه‌ی میلادی، ویروس‌هایی دیگری نیز مشاهده گردید که شبیه به همان ویروس اول بود. محققان متوجه شدند که این ویروس‌ها همگی از یک خانواده بوده و از آنجاییکه شاخک‌هایی شبیه به تاج داشتند، این خانواده را کرونا نامیدند. کرون به معنای تاج بوده و کرونا به معنای تاجدار. این خانواده عموما در دستگاه تنفسی حیوان و انسان لانه کرده و تکثیر می‌شود. این ویروس (همانند تمامی ویروس‌ها)، قابلیت جهش داشته و خود را با محیط اطراف تطبیق می‌دهند. بعضی از جهش‌ها باعث کاهش قدرت و بعضی از جهش‌ها نیز باعث افزایش قدرت آن‌ها می‌شود.

کرونا چگونه به وجود آمد؟

اسکرول به بالا