5%

نرسینو سامانه جامع خدمات درمانی

تست پی سی ار مهرشهر

Mehrshahr PCR test

آزمایش PCR برای کرونا آزمایشی است که برای تشخیص افرادی که در حال حاضر مبتلا به SARS-CoV-2 هستند ، که همان کروناویروس عامل کرونا است ، استفاده می‌شود. آزمایش PCR آزمایش استاندارد طلایی برای تشخیص کرونا است زیرا دقیق‌ترین و قابل اطمینان‌ترین آزمایش است. اگر نتایج آزمایش positive یا detected دارید به احتمال خیلی زیاد به COVID-19 مبتلا شده‌اید. پزشکتان با توجه به نتایج آزمایشات، سایر سوابق پزشکی (دیابت، فشار خون و…)، علائم، ریسک فاکتور‌ها و موقعیت جغرافیایی بررسی و تصمیم خواهد گرفت که بهترین روش درمانی و دارو برای شما چه خواهد بود. احتمال بسیار کمی وجود دارد که نتیجه مثبت آزمایش، اشتباه ( مثبت کاذب ) باشد. شما می توانید خدمات تست پی سی ار مهرشهر را از نرسینو دریافت نمایید

تست پی سی ار مهرشهر نرسینو

مهرشهر یکی از شهرستان های استان البرز می باشد و از جمعیتی در حدود 40 هزار نفر برخوردار است. مهرشهر همانند سایر شهرستان های پایتخت از آزمایشگاه های متعددی برخوردار است تا در صورت لزوم، مردم این شهرستان از عزیمت به تهران برای انجام امور آزمایشاتی خود، خودداری کنند. آزمایشگاه های مهرشهر در حال حاضر با توجه به سطح بهره وری خود از امکانات و تجهیزات روز پزشکی دنیا، قادر به انجام هر نوع آزمایشی از جمله تست پی سی ار مهرشهر می باشند. بنابراين توصيه مي شود در صورت مشاهده اوليه كرونا، از تست پي سي ار مهرشهر بهره بگيريد.

مهرشهر یکی از شهرستان های استان البرز می باشد و از جمعیتی در حدود 40 هزار نفر برخوردار است. مهرشهر همانند سایر شهرستان های پایتخت از آزمایشگاه های متعددی برخوردار است تا در صورت لزوم، مردم این شهرستان از عزیمت به تهران برای انجام امور آزمایشاتی خود، خودداری کنند. آزمایشگاه های مهرشهر در حال حاضر با توجه به سطح بهره وری خود از امکانات و تجهیزات روز پزشکی دنیا، قادر به انجام هر نوع آزمایشی از جمله تست پی سی ار مهرشهر می باشند. بنابراين توصيه مي شود در صورت مشاهده اوليه كرونا، از تست پي سي ار مهرشهر بهره بگيريد. در ادامه قصد داریم بیشتر در مورد تست پی سی ار مهرشهر صحبت کنیم.

راهکارهای پیشگیرانه عمومی برای مقابله با کرونا

• با توجه به این‌که واکسنی برای این ویروس وجود ندارد تنها راه جلوگیری از سرایت آن تشخیص زودهنگام و درمان بیمار در قرنطینه است.
• افرادی‌که با مبتلایان به کرونا ویروس در ارتباط هستند باید تحت نظر باشند.
• باید محدویت‌های مسافرتی به مناطق آلوده به ویروس و همچنین جلوگیری از گردهمایی‌های عمومی ایجاد شود.
• علائم شامل تب، سرفه و تنگی نفس است. در مواد حادتر عفونت می‌تواند به سینه پهلو (پنومونی یا همان عفونت ریه) یا مشکلات تنفسی منجر گردد. در موارد نادر این بیماری کشنده خواهد بود.
علائم بیماری شبیه آنفولانزا یا سرماخوردگی معمولی است، که بسیار شایع تر از COVID-۱۹ هستند. به همین دلیل برای تایید این که کسی COVID-۱۹ گرفته باشد، باید آزمایش شود. نکته حائز اهمیت این است که اقدامات کلیدی پیشگیرانه را به خاطر بسپاریم که عبارتند از شستشوی دست‌ها و رعایت موارد بهداشتی تنفسی (پوشاندن دهان به هنگام عطسه یا سرفه با دستمال یا آرنج خم شده، سپس انداختن دستمال داخل سطح آشغال در بسته). همچنین واکسن آنفولانزا نیز راه پیشگیری مناسبی است، بنابراین به یاد داشته باشید که واکسیناسیون خود و فرزندان‌تان را به موقع انجام دهید.

تست پی سی ار مهرشهر

جهت دریافت خدمات تست pcr در منزل می توانید وارد صفحه تست کرونا در منزل شوید و با شماره تماس های موجود با نرسینو تماس حاصل فرمایید.

با رعایت چهار مورد احتیاطی زیر می‌توانید جلوی خطر عفونت برای خود و خانواده‌تان را بگیرید:
۱-دستهایتان را مرتب با آب و صابون یا ژل ضدعفونی الکل‌دار بشویید.
۲-به هنگام عطسه یا سرفه جلوی دهان خود را با دستمال یا آرنج خم شده‌تان بگیرید، و دستمال را داخل سطح دربسته بیاندازید.
۳-از تماس نزدیک با کسانی که سرما خورده‌اند یا علائمی شبیه آنفولانزا دارند اجتناب کنید
۴- اگر خودتان یا کودکتان تب دارید، سرفه می‌کنید یا احساس می‌کنید مشکل تنفس دارید حتماً به دکتر مراجعه کنید.
اگر شما یا کودکتان تب، سرفه یا تنگی نفس دارید، باید از همان ابتدای بروز علائم از پزشک کمک بخواهید. اگر به مناطقی که COVD-۱۹ در آنجا گزارش شده سفر کرده‌اید، یا اگر در تماس با فردی بوده‌اید که به‌تازگی به یکی از چنین مناطقی سفر کرده و علائم تنفسی دارد، با پزشک خود یا با مراکز خدمات جامع سلامت منتخب ، ۳۰۴۰ تماس بگیرید و موضوع را با آنها درمیان گذاشته و مشورت کنید.

بیماری کرونا یا بیماری کووید ۱۹

علائم تنفسی شاخص عفونت با ویروس کووید ۱۹ شامل تب، سرفه خشک، کوفتگی و درد عضلانی و تنگی نفس می باشد . مشخصه اصلی این ویروس تمایل آن به آلوده نمودن و تکثیر در سیستم تنفسی است .
تاکنون بررسی و مطالعه نشانه های بیماری کرونا در بیماران مبتلا نشان داده شده است، ایجاد تب و افزایش دمای بدن اغلب به عنوان اولین علامت برای این بیماری گزارش شده است، هرچند که در موارد اندکی از مبتلایان به بیماری کرونا ممکن است فرد تب نداشته باشد و یا تب باشد و یا تب خفیفی را تجربه نماید!
همچنین گزارشاتی مبنی بر گلودرد، آبریزش بینی و ترشحات پشت حلق به عنوان علائم آغازین بیماری کرونا نیز وجود دارد. علائم بالینی در طی روز یکسان هستند. سرفه و احساس تنگی نفس علائم بعدی بوده و شدت این علائم ممکن است در افراد مختلف متفاوت است.

تفاوت های تست خون و تست پی سی ار مهرشهر

• خارش یکی از اصلی ترین و شاخص ترین علامت افتراق دهنده میان بیماری آلرژی تنفسی و بیماری کرونا می باشد! در آلرژی فصلی و به طور کلی آلرژی های تنفسی اساساً خارش، بسیار زیاد است، در حالیکه در بیماری کرونا خارش اصلا وجود ندارد و یا بسیار اندک است.
• تب در آلرژی وجود ندارد هر چند برخی از افراد احساس گرما می کنند، اما در حقیقت فاقد تب می باشند! در بیماری کرونا تب یکی از علائم اصلی به شمار می آید.
• بدن درد و کوفتگی عضلات یکی از علائم اصلی بیماری کرونا می باشد در حالیکه در آلرژی بعضی از افراد مبتلا، احساس رخوت و بی حالی دارند که با درد و کوفتگی بدن کاملاً متفاوت است.
• پاسخ به آنتی هیستامین ها یکی از روش های متمایز کننده بیماری آلرژی با بیماری کرونا است! بدین صورت که افراد آلرژیک بخوبی به آنتی هیستامین ها پاسخ داده و به میزان قابل توجه ای علائم آنها فروکش می کند. در حالیکه بیمار مبتلا به کرونا به آنتی هیستامین پاسخ نداده و یا به میزان بسیار اندکی پاسخ می دهد.

آزمایش تست پی سی ار مهرشهر

آزمایش PCR برای کرونا آزمایشی است که برای تشخیص افرادی که در حال حاضر مبتلا به SARS-CoV-2 هستند ، که همان کروناویروس عامل کرونا است ، استفاده می‌شود. آزمایش PCR آزمایش استاندارد طلایی برای تشخیص کرونا است زیرا دقیق‌ترین و قابل اطمینان‌ترین آزمایش است. اگر نتایج آزمایش positive یا detected دارید به احتمال خیلی زیاد به COVID-19 مبتلا شده‌اید. پزشکتان با توجه به نتایج آزمایشات، سایر سوابق پزشکی (دیابت، فشار خون و…)، علائم، ریسک فاکتور‌ها و موقعیت جغرافیایی بررسی و تصمیم خواهد گرفت که بهترین روش درمانی و دارو برای شما چه خواهد بود. احتمال بسیار کمی وجود دارد که نتیجه مثبت آزمایش، اشتباه ( مثبت کاذب ) باشد.

تست پی سی ار مهرشهر
آزمایش واکنش زنجیره‌ای پلیمراز (PCR) برای تشخیص مواد ژنتیکی از یک ارگانیسم خاص مانند ویروس انجام می‌شود. این آزمایش در صورت ابتلا شدن به ویروس در زمان آزمایش ، وجود ویروس را تشخیص می‌دهد. این آزمایش همچنین می‌تواند قطعاتی از ویروس را حتی پس از عدم آلودگی دیگر تشخیص دهد.

اسکرول به بالا