نرسینو سامانه جامع خدمات درمانی

تست پی سی ار فری برد

تست پی سی ار فری برد

 

تست پی سی ار فری برد که شامل مقررات و قوانین خاصی در دوران کرونا است برای حفظ جان مسافرین خود تدارک دیده است. اصولا در بخشنامه و اطلاعیه های هواپیمایی فری برد آمده است که تمامی افراد بالای ۲ سال باید تست پی سی آر را انجام دهند و همچنین اعتبار آن باید ۷۲ ساعت باشد و تمامی آزمایشگاه های مورد وزارت بهداشت می توانند تست پی سی ار فری برد را انجام دهند. خاطر نشان می کنم که تست pcr تنها تست کرونا فوری است که شما به صورت دقیق و مطمئن می توانید آن را به درستی انجام دهید. جواب دهی تست pcr 16 تا 8 ساعت با تست پی سی آر ۱۶ تا ۲۴ ساعت و ۲۴ تا ۴۸ ساعت صددرصد قیمت متفاوتی دارد که دقت هر کدام نیز به مراتب بالاتر است.

تست پی سی ار در منزل انجام می شود؟

در ابتدای کار بسیاری از افراد گمان نمی کردند که ویروس کرونا تا این حد بتواند جدی گرفته شود و تا این حد محدودیت ها و ممنوعیت ها را به وجود آورد و به همین دلیل است که شما باید قبل از انواع سفر به صورت زمینی و چه هوایی مقررات خواست و اساسی هر بخش را به خوبی مورد بررسی قرار دهید. تست پی سی ار فری برد را شما می توانید یک تست معرفی شده معتبر بشناسید که می توانید از این تست مطمئن با خیالی آسوده استفاده کنید. بزاق دهان و بینی برای انجام این تست مورد استفاده است. معمولا سرعت بالای جواب دهی می تواند در کم ترین زمان ممکن به بهترین شکل خدمات قابل قبولی را ارائه دهد، شما بهتر است خود را از محیط شلوغ آزمایشگاه دور نگه دارید و از خدمات تست کرونا در منزل استفاده کنید.

تست پی سی ار فری برد

جهت دریافت خدمات تست pcr در هنگام پرواز می توانید وارد صفحه تست کرونا برای پرواز شوید و با شماره تماس های موجود با نرسینو تماس حاصل فرمایید.

اگر نتیجه تست پی سی ار مثبت باشد باید چه کنیم؟

ایرلاین فری برد از جمله شرکت های خصوصی ترکیه است که پروازهای ایران به ترکیه جزء پرواز های بسیار مهم شناخته می شود و هم چنین این شرکت هواپیمایی برای شهرهای اروپایی نیز پروازهای مستقیم خود را ترتیب داده است. اما شما باید به این نکته توجه داشته باشید که تنها زمانی می توانید از پروازهای این شرکت استفاده کنید که نتیجه منفی کرونا را در بین دیگر مدارک ارائه دهید. تست پی سی ار فری برد همانند دیگر شرکت های هواپیمایی است که نتیجه پی سی آر تنها مجوز خروج از کشور محسوب می شود و شما باید به این نکته نیز توجه داشته باشید که اگر به هر دلیلی نتیجه تست پی سی ار فری برد شما مثبت باشد باید در قرنطینه خانگی به سر ببرید و بعد از بهبود کامل دوباره با تست پی سی ار فری برد از ایرلاین ار فری برد استفاده نمایید.

چگونه می توان از آزمایشگاه های آنلاین استفاده کرد؟

تست پی سی ار از جمله تست های قابل قبولی است که صددرصد افراد بالا تر از ۵۵ سال و حتی خانم های باردار برای تشخیص کرونا از این تست استفاده می کنند. آن دسته از عزیزانی که مبتلا به دیابت، مشکلات قلبی، عروقی، سرطان و فشار خون بالا هستند نباید استفاده و کاربرد تست pcr را از یاد ببرند. چنانچه قصد دارید سفر هوایی را به مقصد مشخصی تجربه کنید، بهتر است با انتخاب شرکت فری برد از انجام تست pcr نیز غافل نشوید تا بتوانید با توجه به نتیجه تست، مجوز خروج خود را صادر کنید. امروزه مجموعه های آنلاین نیز در منزل تست پی سی ار فری برد را برای شما انجام می دهند. اما شما بهتر است تنها از سایت های آنلاین و اینترنتی مطمئن و البته با سابقه برای انجام این کار استفاده کنید. بدین ترتیب آزمایشگاه مورد تایید فری برد نتیجه آزمایش آزمایشگاه آنلاین مورد نظر شما را نیز می پذیرد.

چه تستی برای کرونا در پرواز های بین المللی معتبر است؟

تست پی سی ار فری برد به هیچ عنوان تست سخت و دشواری نیست و هیچ گونه درد و سوزش خاصی را شما احساس نمی کنید. تنها از بزاق بینی و دهان برای انجام این تست استفاده می شود اما بهتر است این نکته را به خاطر بسپارید که تست pcr هدف خود را تنها تشخیص ویروس فعال کرونا در بدن مشخص می کند که شما بهتر است حداقل یک ساعت قبل از انجام تست آب دهن خود را قرقره کنید و به هیچ عنوان هیچ نوع نوشیدنی خاصی را مصرف نکنید و از انواع دخانیات نیز حداقل تا چند ساعت قبل از انجام تست پرهیز نمایید. تمام پروازهای بین‌المللی تنها تست پی سی آر را یک تست معتبر و قابل قبول به شمار می آورند.

شرایط تست پی سی ار فری برد

جمع بندی
تست پی سی ار فری برد صددرصد برای استفاده از خدمات شرکت هواپیمایی فری برد مد نظر است و باید دقت نمایید که این شرکت هواپیمایی تمامی پروازهای بین‌المللی به ترکیه را پوشش می دهد و شما برای خروج از کشور باید نتیجه تست منفی کرونا را همراه با گذرنامه، فرم تکمیل شده و بلیت الکترونیکی به صورت چاپی و یا دیجیتال ارائه دهید. چنانچه نتیجه تست کرونا مثبت باشد، شما به هیچ عنوان حق پرواز ندارید، تست پی سی آر با یک تشخیص قطعی به راحتی حتی در منزل انجام می‌شود که با استفاده از سواب مخاط در گلو و یا بینی برای نمونه گیری انتخاب می شود و چنانچه به هر دلیلی امکان مراجعه به آزمایشگاه را ندارید، می توانید از آزمایشگاه های آنلاین برای انجام تست کرونا در منزل استفاده کنید. اما توجه داشته باشید که مهر و امضا فقط توسط آزمایشگاه مورد تایید شرکت هواپیمایی باید ثبت گردد.

اسکرول به بالا