5%

نرسینو سامانه جامع خدمات درمانی

تست پی سی ار ایروفلوت

PCR Aeroflot test

تست پی سی ار ایروفلوت به عنوان روش استاندارد طلایی در تشخیص قطعی SARS-CoV-2 درنظر گرفته شده است. تست PCR در واقع RNA یا ماده ژنتیکی اختصاصی ویروس را ردیابی می کند و می تواند ویروس را طی چند روز پس از ابتلا به عفونت تشخیص دهد. این تست حتی در افرادی که هیچ علامتی ندارند هم قابل ردیابی می باشد. این آزمایش را می توان در بیمارستان ها، آزمایشگاه ها و کلینیک های مورد تایید وزارت بهداشت توسط افراد آموزش دیده و ماهر کادر درمان انجام داد. زمان لازم برای انجام و اعلام نتیجه این تست می تواند کمتر از 24 ساعت باشد. شما می توانید خدمات تست پی سی ار ایروفلوت را از نرسینو دریافت نمایید.

تست پی سی ار ایروفلوت نرسینو

طبق دستورالعمل هاي سازماني جهاني بهداشت و شركت هاي بين المللي هواپيمايي، انجام تست پی سی ار ایروفلوت براي مسافراني كه قصد پرواز هاي بين المللي دارند ضروري است. هواپيمايي ايروفلوت نيز از اين قاعده مستثني نيست. شرکت آئروفلوت یکی از قدیمی‌ترین خطوط هوایی جهان است، که ریشه‌های تأسیس آن، به سال ۱۹۲۳ بازمی‌گردد. در زمان اتحاد جماهیر شوروی سوسیالیستی به صورت کاملاً دولتی اداره می‌شد و بزرگترین شرکت هواپیمایی جهان به‌شمار می‌آمد.

تست پی سی ار ایروفلوت

جهت دریافت خدمات تست pcr در هنگام پرواز می توانید وارد صفحه تست کرونا برای پرواز شوید و با شماره تماس های موجود با نرسینو تماس حاصل فرمایید.

هواپيمايي آئروفلوت

آئروفلوت شرکت هواپیمایی حامل پرچم روسیه و بزرگترین شرکت هواپیمایی این کشور است. این شرکت اپراتور پروازهای داخلی و خارجی در کشور روسیه بوده، که از فرودگاه بین‌المللی شرمتیوو به‌عنوان قطب شرکت هواپیمایی استفاده می‌نماید.

شرکت آئروفلوت یکی از قدیمی‌ترین خطوط هوایی جهان است، که ریشه‌های تأسیس آن، به سال ۱۹۲۳ بازمی‌گردد. در زمان اتحاد جماهیر شوروی سوسیالیستی به صورت کاملاً دولتی اداره می‌شد و بزرگترین شرکت هواپیمایی جهان به‌شمار می‌آمد. این شرکت پس از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی ساختارش تغییر پیدا کرد و به صورت نیمه ‌دولتی درآمد. امروزه کماکان اکثریت سهام آئروفلوت (۵۱٪) در اختیار دولت روسیه است و در سال ۲۰۰۷ میلادی، نوزدهمین شرکت هواپیمایی پرسود جهان بود.

تست پی سی ار ایروفلوت

این تست به عنوان روش استاندارد طلایی در تشخیص قطعی SARS-CoV-2 درنظر گرفته شده است. تست PCR در واقع RNA یا ماده ژنتیکی اختصاصی ویروس را ردیابی می کند و می تواند ویروس را طی چند روز پس از ابتلا به عفونت تشخیص دهد. این تست حتی در افرادی که هیچ علامتی ندارند هم قابل ردیابی می باشد. این آزمایش را می توان در بیمارستان ها، آزمایشگاه ها و کلینیک های مورد تایید وزارت بهداشت توسط افراد آموزش دیده و ماهر کادر درمان انجام داد. زمان لازم برای انجام و اعلام نتیجه این تست می تواند کمتر از 24 ساعت باشد. اگرچه با توجه به تعداد نمونه‌ای که آزمایشگاه دریافت می‌کند که می‌تواند با افزایش مراجعات در هنگام شدت گرفتن موج بیماری افزایش یابد، اعلام نتایج این تست ممکن است تا ۴۸ ساعت طول بکشد.

قوانين پروازهاي بين المللي در پندمي كرونا

الزامی بودن تست کرونا برای پرواز خارجی چیزی است که به تصویب سازمان بهداشت جهانی و انجمن بین‌المللی شرکت‌های هواپیمایی و سازمان جهانی هواپیمایی رسیده است. در واقع این اقدام فقط و فقط برای حفظ سلامتی مسافران قبل، حین و بعد از سفر است. هر مسافری پس از گرفتن جواب منفی تست امکان سفر پیدا خواهد کرد و تا اتمام سفر باید نتیجه را همراه خود نگه دارد.

برای انجام تست کرونا و خروج از کشور، حتما باید به آزمایشگاه‌هایی مراجعه کنید که مورد تایید هواپیمایی منتخب شماست. به عبارت دیگر هر یک از شرکت‌های هواپیمایی، انجام آزمایش پی‌سی‌آر کرونا را در یکسری از آزمایشگاه ‌های خاص قبول می‌کنند. بهتر است قبل از انجام تست، لیست آزمایشگاه‌های طرف قرارداد هواپیمایی مورد نظر خود را پیدا کنید و فقط به همان آزمایشگاه‌ها مراجعه کنید.

توجه داشته باشید که ۷۲ ساعت تا حداکثر ۹۶ ساعت قبل از تاریخ پرواز خود می‌توانید تست بدهید و نه بیشتر. توصیه می‌کنیم این فاصله را به 24 ساعت کاهش دهید و ترجیحا یک روز قبل از تاریخ پرواز خود تست بدهید و همراه با جواب منفی تست در ساعت مقرر در فرودگاه حاضر شوید.

لازم است جواب منفی تست کرونا را هنگام گرفتن کارت پرواز به همراه بلیت و پاسپورت خود به کانتر ایرلاین تحویل دهید. جواب آزمایش معتبر باید به زبان انگلیسی با سربرگ و مهر رسمی آزمایشگاه باشد. فراموش نکنید جواب آنلاین مورد قبول نیست و نتیجه آزمایش باید حتما چاپی باشد.

توجه داشته باشيد تست کرونا قبل از سفر و سایر تست‌های مرتبط به کرونا، بر اساس تعرفه دولتی انجام می‌شود و نگرانی از بافت دریافت هزینه‌ های گزاف و اضافی وجود ندارد.

تست پی سی ار ایروفلوت

تست رپيد پي سي ار ايروفلوت

اگر قصد سفر به خارج از ایران دارید، باید این تست را درخواست کنید و برای اینکار می‌توانید به صورت آنلاین و یا تلفنی، از خدمات آزمایش آنلاین استفاده کنید. پرواز ايروفلوت با آزمایشگاه ‌های مورد تائید ایرلاین‌ ها همکاری كرده و جواب آزمایش هم در کمتر از 24 ساعت برای شما ارسال می‌گردد.

هر چقدر ارتباط و تماس انسان‌ها با یکدیگر بیشتر شود، به همان میزان شیوع بیماری شدت خواهد یافت. در هر پرواز، تعداد زیادی مسافر جابجا خواهد شد. آنها باید در سالن‎ های انتظار، منتظر بمانند، از گیت‌های بازرسی عبور کنند و …

در طی یک پرواز به طور قابل ملاحظه‌ایی تماس انسان‌ها با یکدیگر افزایش می‎‌یابد و همین موضوع برای شیوع گسترده کرونا کافی است. تست کرونا قبل و بعد از سفر هوایی تا حدود زیادی می‎تواند ریسک انتقال بیماری را کاهش دهد. هرگز ادعا نمی‎شود که قوانین شیوع بیماری را متوقف خواهد کرد اما در کاهش آن تاثیر بسزایی خواهد داشت.

تست رپید در بیمارانى که علائم COVID-19 را دارد، ارزشمند است و موارد استفاده از آن در افراد بی‌علامت بسیار محدود است. اگرچه نتایج تست سریع کرونا ممکن است همیشه صحیح نباشد. در صورتی که فرد به ویروس کرونا مبتلا شده باشد ولی بی‌علامت باشد. بنابرين انجام تست رپيد كرونا توصيه نمي شود.

همانطور که همگی می‌دانیم، بیش از یک سال است که ویروس کرونا و انواع جهش یافته آن، در تمام دنیا شایع شده‌ اند و ما تنها می‌توانیم با راه‌ های پیشگیری از پیشروی بیش از اندازه آن جلوگیری کنیم. به همین دلیل، تمام مسافرانی که قصد سفرهای پروازی به خارج از ایران را دارند و یا بالعکس، از سفرهای خارجی به کشور باز می‌گردند، باید از سلامت خود مطمئن شوند و سند و مدرک مربوطه را به هواپیمایی مربوطه نشان دهند. در غیر این صورت، امکان پرواز و مسافرت وجود ندارد. هواپيمايي ايروفلوت نيز از اين قاعده مستثني نيست و قبل از پرواز بايد به مراكز معتبر انجام تست كرونا مراجعه كنيد.

اسکرول به بالا