5%

نرسینو سامانه جامع خدمات درمانی

تست پی سی ار ایران ایر تور

PCR Iran Air Tour test

تسـت پـی سـی ار ایران ایرتور برای هر مسافری که تست pcr وی مثبت باشد و یا حتی نتیجه جواب منفی کرونا را همراه نداشته باشد، به هیچ عنوان پذیرش نمی کند و مهر و امضاء آزمایشگاه مورد تایید وزارت بهداشت یکی دیگر از نکات کلیدی برای ارائه نتیجه تست کرونا به حساب می آید، که به زبان انگلیسی و تاریخ میلادی باید درج شده باشد.حتی مسافران چنان چه جواب تست پی سی ار ایران ایر تور مثبت باشد، می توانند ۴۸ ساعت قبل از پرواز این مورد را اعلام کنند، تا بدون هیچ گونه جریمه بتوانند سفر هوایی خود را کنسل نمایند.شما می توانید خدمات تست پی سی ار ایران ایر تور را از نرسینو دریافت نمایید

تست پی سی ار ایران ایر تور نرسینو

تست پی سی ار ایران ایر تور که از جمله شرکت های هواپیمایی بسیار قدرتمند است را برای پرواز های داخلی و خارجی باید مدنظر داشته باشید. این شرکت هواپیمایی معتبر بخشنامه و اعلامیه خاصی را در این زمینه صادر کرده است که به به هیچ وجه مسافران ورودی که نتیجه کرونا آن ها مثبت است را به عنوان مسافر پذیرش نمی کند و تنها با توجه به دستور العمل های وزارت بهداشت کشور با انجام تست پی سی آر و جواب دهی مناسب آن  شما می توانید از خدمات پرواز ایران ایر به هر مقصدی استفاده کنید.

برای خروج و ورود کشور با این شرکت هواپیمایی تنها شما باید تست کرونا را با حداکثر ۷۲ ساعت با ترجمه زبان انگلیسی برای افراد ۱۲ به بالا در کنار فرم تکمیل شده به کادر اجرایی تحویل دهید. این چنین مجوز پرواز شما صادر می شود.

تست پی سی ار ایران ایر تور

جهت دریافت خدمات تست pcr در هنگام پرواز می توانید وارد صفحه تست کرونا برای پرواز شوید و با شماره تماس های موجود با نرسینو تماس حاصل فرمایید.

تست پی سی ار ایران ایر تور و جریمه برای کنسل کردن بلیط هواپیما

تسـت پـی سـی ار ایران ایرتور برای هر مسافری که تست pcr وی مثبت باشد و یا حتی نتیجه جواب منفی کرونا را همراه نداشته باشد، به هیچ عنوان پذیرش نمی کند و مهر و امضاء آزمایشگاه مورد تایید وزارت بهداشت یکی دیگر از نکات کلیدی برای ارائه نتیجه تست کرونا به حساب می آید، که به زبان انگلیسی و تاریخ میلادی باید درج شده باشد.

حتی مسافران چنان چه جواب تست پی سی ار ایران ایر تور مثبت باشد، می توانند ۴۸ ساعت قبل از پرواز این مورد را اعلام کنند، تا بدون هیچ گونه جریمه بتوانند سفر هوایی خود را کنسل نمایند، هم چنین تمام مسافران خارج از کشور باید فرم‌های خود اظهاری و تعهد نامه را نیز پر نمایند و برای ورود به ایران نیز تست پی سی ار ایران ایر تور با اعتبار حداکثر ۹۶ ساعت قبل از پرواز به زبان انگلیسی برای افراد ۸ سال به بالا الزامی است.

در حال حاضر محدودیت های پروازی چگونه است؟

همه ما به خوبی می دانیم که تنها یک نفر چنانچه به ویروس کرونا مبتلا باشد صد درصد دیگر مسافران نیز به این ویروس مبتلا می شوند و به همین دلیل است که تست پی سی ار ایران ایر تور تا این حد جدی و سخت مورد توجه قرار گرفته است. جا به جایی مسافران به هر دلیلی قبلا با محدودیت های فراوان روبرو بود که در حال حاضر به مسئولیت خود مسافر و همچنین الزام و اجبار تست پی سی آر تا حدودی محدودیت ‌ها توانسته کم رنگ شوند شما برای هر نوع سفر پروازی خود باید به قوانین خاص شرکت هواپیمایی توجه داشته باشید که برخی ارائه تست پی سی ار ایران ایر تور را الزامی و اجباری می دانند. نتیجه تست پی سی آر مجوز شما برای سفر هوایی محسوب می شود.

تست پی سی ار ایران ایر تور برای چه سنی الزامی است؟

تست پی سی ار ایران ایر تور برای 12 سال به بالا است. برخی از شرکت های هواپیمایی برای دو سال، برخی دیگر از سال 6 سال به بالا، بر 8 سال به بالا و برخی مانند ایران ایر تور ۱۲ سال به بالا را اجباری و الزامی می‌داند. باید توجه داشته باشید که هر نوع عواقبی تنها بر عهده خود مسافر است. هواپیما های داخلی مانند ایران ایر تور شما را به رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی در فرودگاه دعوت می کنند که استفاده از ماسک از همان بدو ورود جزء الزامات به حساب می آید و هم چنین نتیجه تست منفی کرونا باید تنها به زبان انگلیسی با مهر و امضاء آزمایشگاه مورد تایید درج شده باشد.

در چه شرایطی کارت واکسیناسیون مجوز محسوب می شود؟

چنانچه واکسیناسیون خود را انجام داده باشید حداقل باید ۱۵ روز از آخرین دوز آن گذشته باشد تا بتوانید با ارائه کارت واکسیناسیون خود نسبت به سفر هوایی خود اقدام کنید. در این بین، این نکته را نیز به خاطر بسپارید که تست پی سی آر جزء تست های معتبری است که به خاطر تشخیص دقیق و مطمئنی که دارد شما می توانید به راحتی به نتیجه مطمئن و دقیق عدم ابتلا به کرونا مطمئن باشید. برای استفاده از شرکت هواپیمای تست پی سی ار ایران ایر تور را شما به واسطه لیستی که شرکت هواپیمایی ارائه می دهد می توانید انجام دهید و هم چنین از خدمات تست کرونا در منزل نیز قادر هستید که استفاده کنید، تنها نکته‌ ای که وجود دارد مهر و امضاء آزمایشگاه مورد تایید وزارت بهداشت است که شما بتوانید به راحتی از خدمات شرکت هواپیمایی ایران تور استفاده کنید.

 تست پی سی ار ایران ایر تور

ما در این مقاله در مورد تسـت پـی سـی ار ایران ایرتور با شما صحبت کردیم، تست پی سی ار تنها تست معتبری است که امروزه برای پرواز های بین ‌المللی از آن استفاده می‌شود و قطعا عفونت فعال ویروس کرونا را در بدن تشخیص می دهد و شما می توانید به راحتی با سریع ترین جواب دهی نتیجه منفی کرونا از شرکت هواپیمایی مورد نظر استفاده کنید. به هر دلیل اگر از ارائه گواهی نتیجه تست کرونا خودداری کنید و یا نتیجه تست شما مثبت باشد به هیچ عنوان حق استفاده از خدمات سفر هوایی را ندارید و در صورت جواب مثبت، شما تنها باید در منزل قرنطینه شوید و به هر دلیل زمان این کار را ندارید تا به آزمایشگاه برای انجام تست pcr مراجعه کنید می توانید به راحتی از خدمات آزمایش کرونا در منزل با قیمت مناسب از یک تیم ماهر و معتبر استفاده کنید و جواب نتیجه تست را به آزمایشگاه مورد تایید ارسال و با مهر آزمایشگاه مورد تایید همراه با مدارک دیگر در هنگام پذیرش ارائه دهید.

اسکرول به بالا