نرسینو سامانه جامع خدمات درمانی

اعزام آمبولانس

اعزام آمبولانس

 

درخواست آمبولانس در مواقع ضروری یکی از کارهایی است که هر فردی باید آن را بیاموزد. از آنجایی که در زندگی شهری متاسفانه خطرات بسیاری روزانه جان انسان ها را تهدید می کند، ممکن است موقعیت های بسیاری پیش آید که برای دیگران نیاز به درخواست آمبولانس داشته باشید. در این شرایط اعزام آمبولانس خصوصی می تواند بهترین گزینه باشد. این نوع خدمات معمولا همراه با پزشک و خدمات مناسب وضعیت شما خواهد بود. از آنجایی که بسیاری از ما در چنین مواقعی نمی دانیم که باید چه کنیم، در این مقاله قصد داریم قدری بیشتر در مورد درخواست و اعزام آمبولانس و مسائل مرتبط با آن توضیح دهیم.

تماس با مرکز آمبولانس خصوصی

اگر در خانه بیماری دارید که از نظر جسمی در وضعیت خوبی نیست، بهتر است هر چه سریعتر با نزدیک ترین مرکز آمبولانس خصوصی تماس گرفته و وضعیت بیمار خود را دقیق توضیح دهید. اگر وضعیت بیمار شما بحرانی نیست اما برای مراجعه به مراکز درمان نیاز به تجهیزات یا نقل و انتقال ایمن هستید، باز هم می توانید از اعزام آمبولانس کمک بگیرید. اگر ساکن شهر تهران هستید، برای حمل بیمار به مراکز درمانی تنها کافیست شماره تلفن آمبولانس خصوصی تهران را گرفته و از خدمات اجاره آمبولانس بهره مند شوید.

اعزام آمبولانس

خدمات اعزام آمبولانس نرسینو

اعزام آمبولانس خصوصی تهران

شماره تلفن آمبولانس خصوصی تهران را می توانید از 118 گرفته و از نزدیکترین مرکز آمبولانس خصوصی، خدمات مربوطه را دریافت نمایید. البته این خدمات تنها شامل شهر تهران نمی شود. در حال حاضر در اکثر شهرهای بزرگی مانند مشهد، شیراز، اصفهان و تبریز این خدمات وجود دارد. اگر در شهرستان زندگی می کنید و از وجود مرکز آمبولانس خصوصی در شهر خود بی اطلاع هستید، تنها کافیست در اینترنت به دنبال آن گشته و یا از 118 پرس و جو کنید.

قیمت اعزام آمبولانس خصوصی

هزینه آمبولانس خصوصی بستگی به نوع خدمات درخواستی شما دارد. اگر نیاز به وجود تجهیزات زیاد و پیشرفته باشد و از طرفی وضعیت بیمار نیز بحرانی باشد، این خدمات هزینه متفاوتی نسبت به انتقال بیمار صرفا به دلیل امنیت رفت و آمد و یا کهولت سن وی دارد. معمولا هزینه آمبولانس خصوصی آخرین چیزی است که در مواقع بحرانی به فکر ما می رسد اما نگران نباشید در حالت کلی قیمت آمبولانس خصوصی چندان زیاد نخواهد بود. با این حال اگر این مساله برایتان مهم است می توانید از مرکز آمبولانس خصوصی در مورد قیمت سوال کنید.

مزایای استفاده از مرکز آمبولانس خصوصی

استفاده از خدمات آمبولانس عمومی معمولا در مواقع بسیار اضطراری در دسترس است. البته این به این معنی نیست که خدمات آمبولانس خصوصی در چنین مواقعی در دسترس نیست. اما موضوع این است که شما نمی توانید از خدمات آمبولانس عمومی برای ویزیت پزشک مخصوص یا عکسبرداری و غیره استفاده کنید. چون آن دسته از خدمات بسیار اورژانسی هستند و نمی توانند چنین کارهایی را برای شما انجام دهند. در حالی که آمبولانس خصوصی چنین نیست. از دیگر مزایای اجاره آمبولانس خصوصی این است که شما با درخواست آمبولانس خصوصی می توانید کلینیک یا بیمارستان مورد نظرتان را درخواست کرده و به آنجا منتقل شوید. در حالی که در مواقع اضطراری که آمبولانس عمومی لازم می شود، شما قدرت انتخاب ندارید و آمبولانس موظف است که بیمار را به نزدیک ترین بیمارستان محلی برساند. آخرین مزیت این خدمات این است که اگر بیمار شما توانایی مراجعه به مراکز درمانی را نداشته باشد و یا همراهی نباشد که او را یاری کند، اجاره آمبولانس خصوصی می تواند راه گشا باشد.

مرکز اعزام آمبولانس خصوصی

سوالات رایج در مورد اعزام آمبولانس خصوصی

با امید به این که هرگز نیازمند خدمات آمبولانس نباشید اما پیشنهاد می کنیم حتما با تمامی مسائل مربوط به این کار آشنا شوید تا در مواقع ضروری دچار ترس و واهمه نشوید. بسیاری از افراد به دلیل بی اطلاعی از وجود خدمات اعزام آمبولانس خصوصی وقتی می بینند که فرد می تواند راه برود و چندان حال وخیمی ندارد او را سوار اتومبیل شخصی کرده و به بیمارستان یا کلینیک می رسانند. اما این کار خیلی خطرناک است چرا که ممکن است آسیب به چشم نیامده و با تکان دادن فرد موجب آسیب های بیشتر به او شوید.

آیا خدمات آمبولانس خصوصی شامل حمل خانم باردار نیز می شود؟

بله. این نیز یکی دیگر از مواقعی است که معمولا افراد خود فرد باردار را به بیمارستان می رسانند. اما اگر نوزاد زودتر از موعد به دنیا آمده و کیسه آب پاره شده باشد، شما نیاز به خدمات حرفه ای برای انتقال مادر به بیمارستان خواهید داشت.

آیا چکاپ های معمولی نیز شامل خدمات آمبولانس خصوصی می شود؟

اگر منظورتان چکاپ برای افراد ناتوان و مسنی است که توان حرکت ندارد. بله شما می توانید این کار را نیز به پزشکان ماهر مراکز آمبولانس خصوصی بسپارید. لازم به ذکر است که خدمات آمبولانس خصوصی در حالت کلی اصلا شامل موارد اورژانسی نمی شود. اگر نیاز دارید که اطلاعات بیشتری در این مورد کسب کنید، پیشنهاد می کنیم که با مرکز اعزام آمبولانس خصوصی تماس گرفته و در مورد خدماتشان پرس و جو کنید.

جمع بندی
استفاده از خدمات آمبولانس خصوصی به خصوص در شهرهای بزرگ و پر ترافیکی چون تهران واقعا ضروری است. در بسیاری از موارد فرد مسن یا کم توانی در خانه داریم که امکان جا به جایی او حتی از یک اتاق به اتاق دیگر نیز ممکن نیست. در این گونه مواقع خدمات اعزام آمبولانس خصوصی می تواند بسیار یاری رسان باشد. این خدمات که همراه با پزشکی ماهر و تمامی تجهیزات مورد نیاز شما خواهد بود، 24 ساعته و در همه روزه فعال است.

اسکرول به بالا