خدمات پرستاری نرسینو

با مناسبترین قیمت در منزل یا شرکت تست کرونا PCR و انتی بادی دهید. تست کرونا مخصوص پرواز، ترکیش، پگاسوس، ایران ایر، قطر و سایر ایرلاین ها … انواع آزمایش در محل را توسط معتبرترین آزمایشگاهها در محل ارایه میدهد.

ویروس کرونا، نسل جدیدی از ویروس‌های خانواده‌ی کرونا (تاجدار) است که به نام SARS-CoV-2 شناخته می‌شود. سازمان بهداشت جهانی، اولین بار در تاریخ 31 دسامبر 2019 میلایدی از وجود آن مطلع گردید. این در حالی است که چندین ماه قبل، کشور چین از مشاهده‌ی نسل جدیدی از ویروس‌ها که بر روی دستگاه تنفسی اثر می‌گذارند، اطلاع داده بود. با این حال، سازمان بهداشت جهانی، تایید این بیماری و طبقه‌بندی این بیماری به عنوان پاندمی را به وقفه‌ی چند ماهه اعلام کرد که مورد سرزنش بسیاری از مسئولین تراز اول جهانی نیز قرار گرفت. بیماری کووید-19 اولین بار در شهر ووهان و در کشور چین شناسایی گردید و بعد از آن به سرتاسر دنیا انتقال پیدا کرد.

با گذشت بیش از یکسال از این بیماری فراگیر جهانی، محققان توانستند به درک بهتری از این بیماری و راه‌های انتقال دست یابند. با توجه به نرخ شیوع بالای (بسیار مسری بودن آن) این بیماری، سازمان بهداشت جهانی، بهترین روش برای مقابله با آن‌را، پیشگیری دانست و استفاده از ماسک در اکثر کشورهای دنیا، اجباری گردید. پس از ظهور روش‌های شناسایی این بیماری و به منظور جلوگیری از انتقال آن بین افراد (خانواده، دوستان، همکاران و …)، انجام آزمایش کرونا در منزل متداول شد تا در صورت مثبت بودن نتیجه (ابتلا به تست کرونا)، دوران قرنطینه‌ی شخصی آغاز شده و سلامت دیگران به خطر نیفتد.

آزمایش کرونا در منزل
  Add a header to begin generating the table of contents
  بیماری کووید-19 توضیحات
  تاریخ شناسایی دسامبر 2019 میلادی
  مکان شیوع شهر ووهان - چین
  عامل ایجاد ویروس کرونا
  علائم و نشانه ها تی، سرفه خشک، خستگی، سردرد، گلودرد، اسهال، از دست رفتن قدرت بویایی و چشایی، تنگی نفس
  درمان پیشگیری
  واکسن‌های تایید شده فایزر-بیونتک - مدورنا - جانسون و جانسون - آسترازنکا
  قیمت آزمایش کرونا در منزل شروع قیمت از 380 هزار تومان
  هزینه آزمایش کرونا برای شرکت ها و سازمان ها شروع قیمت از 380 هزار تومان

  قیمت تست کرونا در منزل

  زمان پاسخدهی آزمایش کرونا هزینه آزمایش
  بین 24 الی 48 ساعت 380 هزار تومان
  بین 5 الی 16 ساعت 450 هزار تومان
  پروازی 490 هزار تومان
  تست PCR و آنتی بادی 600 هزار تومان
  چکاپ و تست PCR 600 هزار تومان
  مشاوره رایگان

  سوالات متداول تست کرونا

  تنها و دقیق‌ترین تستی که می‌تواند شما را از وجود ابتلا به ویروس کرونا مطلع کند، تست PCR بوده و هزینه‌ی هر آزمایش PCR در منزل 470 هزار تومان است.

  این تست فرد را از اینکه در گذشته به ویروس کرونا مبتلا شده یا خیر، مطلع کرده و مشخص می‌کند که چه مقدار آنتی بادی در بدن فرد تولید شده و ایمنی سطح بدن تا چه مقدار بالا رفته است.

  نتیجه آزمایش بر اساس جدول ارایه شده در سریع ترین حالت بین 5 الی 12 ساعت کاری بعد از نمونه گیری و از طریق واتساپ پشتیبانی به شما اعلام خواهد شد.

  در صورت نیاز به فاکتور، پس از انجام آزمایش و با کسر هزینه خدمات، فاکتور رسمی ارایه می گردد. هزینه‌ی پرداختی شما شامل هزینه‌ی آزمایش، نمونه گیری و ایاب و ذهاب می‌باشد.

  نرسینو استارتاپ دانش بنیان دانشگاه علوم پزشکی ایران می باشد .

  تست کرونا مخصوص پرواز مورد تایید ایرلاین های ترکیش، پگاسوس، ایران ایر، ایران ایرتور ، قطر ایرویز ، ماهان ، آسمان ، قشم ایر ، فری برد ، امارات ، ارمنیا ایرلاین ، معراج و ایرلاین های عربی  و سایر ایرلاین‌ها … خواهد بود.

  ویروس کرونا چیست؟

  اولین بار، در سال 1965 میلادی، نوعی ویروس مشاهده گردید که بین انسان و حیوان مشترک بود. در اواخر همان دهه‌ی میلادی، ویروس‌هایی دیگری نیز مشاهده گردید که شبیه به همان ویروس اول بود. محققان متوجه شدند که این ویروس‌ها همگی از یک خانواده بوده و از آنجاییکه شاخک‌هایی شبیه به تاج داشتند، این خانواده را کرونا نامیدند. کرون به معنای تاج بوده و کرونا به معنای تاجدار. این خانواده عموما در دستگاه تنفسی حیوان و انسان لانه کرده و تکثیر می‌شود. این ویروس (همانند تمامی ویروس‌ها)، قابلیت جهش داشته و خود را با محیط اطراف تطبیق می‌دهند. بعضی از جهش‌ها باعث کاهش قدرت و بعضی از جهش‌ها نیز باعث افزایش قدرت آن‌ها می‌شود.

  کرونا چگونه به وجود آمد؟

  متخصصان بر این باورند که خفاش منشا پیدایش SARS-CoV-2 بوده است. این عقیده زمانی تقویت شد که تحقیقات نشان داد، منشا پیدایش بعضی از بیماری‌های تنفسی مشابه، همانند مرس (که در خاورمیانه مشاهده گردید) و سارس نیز همین خفاش بوده است. تا آنجاییکه تحقیقات اجازه داد، مشخص گردید که اولین بار، این ویروس در قسمتی از ووهان (چین) مشاهده گردید که که در آنجا، حیوانات بدون پختن و بصورت خام به مصرف می‌رسیدند و این حیوانات نیز از بازارهای محلی، تهیه می‌شدند. در بعضی از مغازه‌های این شهر، حیوانات ممنوعه از جمله مار، خرس وحشی، راکون و به نقلی هم مورچه‌خوار فروخته می‌شد.

  در زمان شروع پاندمی کرونا در ووهان، فصل فروش خفاش به اتمام رسیده بود. به همین جهت نیز بعضی از محققان، ریشه‌ی این ویروس را در حیوان دیگری به نام مورچه‌خوار دانسته‌اند. بعضی از مدل‌های کرونا که برروی مورچه‌خوار اثر کرده و در بدن آن حیوان قابلیت بقا و تکثیر داشتند، تشابه زیادی به ویروس SARS-CoV-2 داشته و بنابراین، این فرضیه نیز مورد تایید بعضی از کارشناسان قرار گرفت. به هر حال، باورها بر این است که خوردن آن حیوان به صورت خام (چه خفاش و چه مورچه‌خوار)، باعث شد که اولین ویروس SARS-CoV-2 وارد بدن انسان شده و زنجیره‌ای از اتفاقات را به دنبال داشته باشد.

  اما آنچه که بدیهی است، این است که این ویروس توانسته با جهش‌های متوالی و بعضا خطرناک، تبدیل به بیماری مشترکی میان انسان و حیوان گردیده و از بدن حیوانات به بدن انسان منتقل شود. بعد از تطبیق ساختار این ویروس با بدن انسان (قابلیت بقا و تکثیر در بدن انسان) و همچنین بخاطر قدرت سرایت بالا، پاندمی کرونا در سرتاسر جهان، ایجاد شد.

  جهش های شناخته شده ی کرونا کدام هستند؟

  اولین ویروس از خانواده کرونا، در سال 1965 میلادی شناسایی گردید. کرون به معنای تاج بوده و از آنجایی که این خانواده‌ی ویروس شاخک‌هایی شبیه به تاج دارند، نام آن‌را کرونا و یا تاجدار نامیده‌اند. اولین ویروس شناسایی شده این خانواده که بر بدن انسان اثر داشت، اثر خطرناکی نداشته و فقط باعث ایجاد علائمی شبیه به سرماخوردگی می‌شد. در آخر همان دهه‌ی میلادی، محققان متوجه شدند که علاوه بر آن ویروس (اولین ویروس کشف شده از این خانواده)، چندین مدل دیگر نیز وجود داشته که همگی ظاهری مشابه با یکدیگر دارند و می‌توانند هم در بدن حیوانات و هم در بدن انسان‌ها زنده بمانند.

  تحقیقات امروزه نشان داده است (تا به امروز) که هفت ویروس از خانواده‌ی کرونا و یا تاجداران، می‌توانند بر روی انسان اثر بگذارند. از این چند مدل، تا کنون سه مورد از آن‌ها در سطح کشور و یا کشورها پخش شده‌اند. در سال 2002 میلادی، اولین مورد سارس در قسمت‌های جنوب چین مشاهده گردید که به سرعت در 28 کشور جهان، پخش شد. در مدتی کمتر از 2 سال، بیش از 8 هزار نفر به این بیماری مبتلا شدند و از این میان، 774 نفر فوت کردند. این مدل کرونا یا همان سارس، علائمی از جمله تب، سردرد، اختلال تنفسی و سرفه را به همراه داشت.

  در سال 2012 میلادی و در کشور عربستان، گونه‌ی جدید از این ویروس مشاهده گردید که نام مرس MERS به آن اختصاص داده شد. اکثر کسانی که به این بیماری مبتلا شدند، یا ساکن عربستان بودند و یا در آن زمان، سفری به این کشور داشتند. این بیماری، در مقایسه با بیماری سارس، قدرت سرایت کمتری داشت، اما مرگبارتر بود و باعث فوت 858 نفر گردید. این در حالی است که تنها، نزدیک به 2،500 نفر به این بیماری مبتلا شده بودند. علائمی که مرس در بیماران ایجاد می‌کرد، مشابه بیماری سارس بود، اما در بعضی موارد با از کار انداختن کلیه، صدمات جدی‌تری به بدن انسان می‌رساند.

  در سال 2019 میلادی نیز آخرین عضو این خانواده، یعنی کووید-19 شناسایی شد که تا کنون، چندین و چند جهش داشته است.

  علائم و نشانه های ابتلا به ویروس کرونا چیست؟

  اگر علائم جدی و خطرناک بیماری کرونا در فرد بروز پیدا کند، توصیه می‌شود هرچه سریعتر به پزشک مراجعه شود.

  علائم متداول

  • تب
  • سرفه خشک
  • خستگی

  علائم کمتر رایج

  • درد
  • گلودرد
  • اسهال
  • تورم
  • سردرد
  • از دست دادن قدرت بویایی و چشایی
  • تغییر رنگ پوست انگشتان

  علائم جدی و خطرناک

  • سختی و تنگی تنفس
  • درد و فشار در ناحیه‌ی قفسه سینه
  • از دست دادن قدرت تکلم و راه رفتن

  اگر علائم جدی و خطرناک بیماری کرونا در فرد بروز پیدا کند، توصیه می‌شود هرچه سریعتر به پزشک مراجعه شود.

  تست کرونا چیست؟

  چندین تست برای تشخیص کرونا وجود دارد. در دسته‌بندی کلی، این تست‌ها را به تست‌های تشخیصی و تست‌های آنتی‌بادی. تست‌های تشخیصی برای تشخیص وجود ویروس فعال کووید-19 انجام گرفته و با توجه به نتیجه‌ی آن، فرد باید سایر اقدامات پیشگیرانه و یا درمانی انجام دهد. تست‌های مولکولار و آنتی‌ژن از نوع تشخیصی بوده و وجود این ویروس فعال در بدن را نشان می‌دهد. نمونه‌گیری این دو تست با استفاده از مخاط بینی، گلو و یا بزاق دهان استفاده می‌شود.

  هنگام مواجهه با هر بیماری، سیستم ایمنی بدن واکنش نشان داده و موادی را تولید می‌کند تا عامل نفوذی را از بین ببرد. این ماده‌ی تولید شده یا همان آنتی بادی بعد از هر بیماری در بدن انسان تولید می‌شود. در تست‌های آنتی بادی، حضور این ماده در بدن بررسی می‌شود. این تست، بر خلاف تست‌های تشخیصی، برای شناسایی ویروس فعال در بدن، استفاده نمی‌شود. این ماده، برای تولید و تکثیر در بدن، نیاز به زمان چند روزه (و حتی تا چند هفته) دارد و به همین جهت نمی‌توان از آن برای تشخیص ویروس فعال در بدن، استفاده شود.

  ویدئو تست پی سی آر

  تست کرونا در محل

  آزمایش کرونا در منزل

  همانطور که بیان شد، تست کرونا در دو مدل آنتی بادی و تشخیصی انجام می‌شود. تست‌های تشخیصی با استفاده از مخاط بینی انجام شده و تست آنتی‌بادی با استفاده از نمونه‌ی خون انجام می‌شود. در ادامه، هر دو روش توضیح داده خواهد شد. پس از رزرو نوبت، متخصصان به همراه کیت‌های مورد نیاز به محل شما مراجعه کرده و یک یا هر دو تست زیر را انجام می‌دهند.

  آزمایش کرونا برای شرکت ها و سازمان ها

  بعضی از شرکت‌ها به صورت مستمر از پرنسل خود تست کرونا گرفته تا مانع از شیوع بیماری در مجموعه شوند. این تست با حضور متخصصان در محل شرکت انجام شده و با توجه به تعداد نفرات شرکت، زمان و هزینه‌ی آن تغییر خواهد کرد. در صورتیکه نیاز به انجام تست کرونا برای شرکت خود دارید، کافی است تماس حاصل نمایید تا در سریعترین زمان ممکن، آزمایش کرونا در محل شما انجام شده و نتایج آن در کمتر از 48 ساعت به دست شما برسد.

  انواع تست های کرونا چیست؟

  آزمایش کرونا در منزل - PCR تشخیصی

  در این تست، از پنبه‌ای در انتهای یک میله‌ی باریک استفاده شده که آن را درون یکی از سوراخ‌های بینی کرده و به مدت تقریبی 15 ثانیه، نمونه مخاط آن قسمت را بر میدارد. این کار، ممکن است در سوراخ دیگر بینی تکرار شود. این نمونه سپس به آزمایشگاه منتقل شده تا آثار ویروس فعال کرونا مورد بررسی قرار گیرد. ترجمه‌ی PCR به فارسی معادل واکنش زنجیره‌ای پلیمری است. این تست تشخیصی در همان اوایل ورود ویروس به بدن (یا همان دوران کلونی)، قابل شناسایی است. در این تست، علائم ماده ژنتیکی ویروس و خصوصا دو ژن خاص در آن شناسایی می‌شود.

  آزمایش کرونا در منزل

  آزمایش تشخیص کرونا در منزل - آنتی بادی

  آنتی بادی نوعی آزمایش است که برای اکثر بیماری‌ها قابل استفاده است. در این آزمایش که نوعی تست از خون است، وجود ماده‌های پروتئنی بررسی می‌شود. این پروتئین با خود ویروس متفاوت بوده و زمانی در بدن بوجود می‌آید که فرد در معرض بیماری یا عفونت قرار گرفته و سیستم ایمنی بدن برای مقابله با آن، مواد پروتئینی تولید کرده باشد. در مراحل اولیه‌ی ابتلا به بیماری، آنتی بادی‌ای به نام IgM در بدن تولید شده و با گذر زمان، آنتی بادی دیگری به نام IgG تولید می‌شود.

  در تست آنتی بادی کرونا، نمونه‌ی خون فرد بررسی شده و وجود هر دو پروتئین IgM و IgG مورد بررسی قرار می‌گیرد. عموما، با گذشت 14 روز از بروز علائم اولیه‌ی این بیماری، آنتی بادی IgG در بدن شکل گرفته و تا مدت‌ها پس از درمان بیماری، در سیستم خون بدن باقی می‌ماند. تحقیقات هنوز نتوانسته در خصوص طول عمر این آنتی بادی در بدن، به نتیجه‌ی جامع برسد (در خصوص محافظت از بدن در برابر این بیماری).

  قیمت تست و آزمایش کرونا در منزل چقدر است؟

  قیمت تست کرونا بر مبنای نوع خدمت ارائه شده و همچنین سرعت نیاز به جواب آزمایش تعیین می‌شود. همانطور که پیشتر مطرح گردید، تست‌های کرونا شامل تست تشخیصی PCR و یا تست آنتی باده بوده که روند هر کدام متفاوت است. در این جدول، قیمت انواع تست کرونا بیان شده است.

  زمان پاسخدهی آزمایش کرونا هزینه آزمایش
  بین 24 الی 48 ساعت 380 هزار تومان
  بین 5 الی 16 ساعت 450 هزار تومان
  پروازی 490 هزار تومان
  تست PCR و آنتی بادی 600 هزار تومان
  چکاپ و تست PCR 600 هزار تومان

  جواب تست کرونا در چند روز تحویل داده می شود؟

  همانطور که از جدول فوق مشخص است، جواب آزمایش تشخیصی کرونا بین 5 الی 48 ساعت قابل ارائه است. در بعضی از موارد (مثلا هنگام مسافرت خارجی)، افراد نیاز دارند تا هرچه سریعتر برگه‌ی آزمایش خود را تحویل گرفته و به همین جهت، آزمایشگاه کار آن‌ها را در اولویت قرار داده و تست آن‌ها با سرعت بیشتری آنالیز می‌شود.

  چه کسانی به آزمایش کرونا در منزل نیاز دارند؟

  اگرچه تمامی افراد می‌توانند در هر زمان و مکانی اقدام به انجام تست کرونا نمایند، با این حال، به توصیه‌ی سازمان بهداشت جهانی، تنها در موارد زیر، انجام این آزمایش توصیه شده است:

  • بروز علائم بیماری کرونا
  • ابتلای یکی از نزدیکان، آشنایان، همکاران به این بیماری (که مستقیما و یا با واسطه با شما در ارتباط بوده است)
  • پیش و یا پس از حضور در مکان‌های پرتجمع (مهمانی، مسافرت و …)

  چگونه کرونا بین افراد منتقل می شود؟

  آخرین بررسی‌های سازمان بهداشت جهانی نشان می‌دهد که نوع جدید ویروس کرونا که یک بیماری در دستگاه تنفسی است، از طریق قطرات و ذرات ریز تنفسی ایجاد می‌شود. هنگامیکه فرد مبتلا به این بیماری عطسه و یا سرفه کند، حجم زیادی از این ویروس وارد محیط اطراف می‌شود. اگرچه این ویروس از طریق سطوح منتقل نمی‌شود، اما به دلیل اینکه قطرات سرفه یا عطسه و یا آب بینی، ممکن است بر روی سطح باقی مانده و در اسر تماس دست با آن مکان و سپس دست زدن به دهان و بینی، این ویروس به فرد دیگری منتقل شود، اما راه اصلی آن، همان سرفه یا عطسه‌ی فرد مبتلا به این بیماری است. بنابراین، سازمان بهداشت جهانی توصیه می‌کند که برای پیشگیری از ابتلا به این بیماری، در مکان‌های عمومی از ماسک استفاده شده (تا حداقل، حجم ویروس وارد شده به بدن کاهش یابد) و علاوه بر آن، دست‌ها به صورت مستمر ضدعفونی شوند. همچنین افراد باید حتی‌المقدور، دست خود را به دهان، بینی و چشم‌های خود نزنند.

  کرونا چگونه درمان می شود؟

  تا این لحظه، هیچگونه درمان قطعی برای بیماری کرونا مطرح نشده است. به توصیه‌ی سازمان بهداشت جهانی، بهترین راه برای مقابله با کووید-19، مراقبت شخصی و پیشگیری از آن است. اگرچه واکسن‌های متعدد و معتبری در سرتاسر جهان تولید شده‌اند، اما این واکسن‌ها روشی برای پیشگیری از این بیماری بوده و روش درمانی به حساب نمی‌آیند. سازمان بهداشت جهانی، توصیه می‌کند که در صورت ابتلا به این بیماری، موارد زیر انجام شود:

  • انجام تست کرونا
  • مراجعه به پزشک (حضوری و یا آنلاین)
  • قرنطینه شخصی (اجتناب از کار، تفریح و گردش)
  • حفظ فاصله‌ی حداقل 1 متری از دیگران
  • استفاده از ماسک پزشکی
  • شستشو و ضدعفونی مرتب دست‌ها
  • ایجاد تهویه‌ی مطبوع در محل زندگی (عوض کردن هوای محیط)
  • حفظ روحیه

  چگونه از ابتلا به این بیماری پیشگیری کنیم؟

  همانطور که پیشتر بیان شد، این بیماری از طریق تماس با فرد مبتلا به بیماری، حتی اگر علائمی نداشته باشد، منتقل می‌شود. بنابراین، بهترین روش برای پیشگیری از ابتلا به این بیماری، رعایت موارد زیر است:

  • تا حد امکان در منزل بمانیم
  • فاصله‌ی حداقل یک متری را با دیگران رعایت کنیم
  • حتما از ماسک استفاده کنیم
  • دست‌ها را به صورت مستمر ضدعفونی کنیم
  • از تماس دست با چشم، دهان و بینی خودداری کنیم
  • از حضور در مراکز شلوغ خودداری نماییم
  • هوای محل سکونت یا کار را با استفاده از تهویه مطبوع و یا با باز گذاشتن پنجره‌ها، عوض کنیم

  واکسن های مورد تایید کرونا کدام هستند؟

  اگرچه سازمان بهداشت جهانی مرجع مناسبی برای انتخاب واکسن مناسب است، اما هر کشور، قوانین و آزمایشگاه‌های خود را دارد. مرکز پیشگیری و کنترل بیماری آمریکا، تا کنون سه واکسن را امن و موثر معرفی کرده و آن‌ها را تایید کرده است.

  واکسن های تایید شده در آمریکا برای کرونا

  نام واکسن مناسب برای دفعات تزریق زمان مورد نیاز برای واکسینه شدن
  فایزر-بیونتک افراد بالای 12 سال دو تزریق با فاصله‌ی 21 روزه دو هفته پس از تزریق دوم
  مودرنا افراد بالای 18 سال دو تزریق با فاصله‌ی 28 روزه دو هفته پس از تزریق دوم
  جانسون و جانسون افراد بالای 18 سال یک مرتبه تزریق دو هفته پس از تزریق

  واکسن های تایید شده در اروپا برای کرونا

  در اروپا، علاوه بر واکسن فایزر-بیونتک، مدورنا و جانسون و جانسون، واکسن آسترازنکا نیز با حواشی مخصوص به خود، تایید شده است. مطالعات و آزمایشات برای دو واکسن دیگر به نام‌های کیوروک، سانوفی، نواوکس و والنوا نیز در حال انجام است.

  واکسن های تایید شده در ایران برای کرونا

  وزارت بهداشت ایران تا کنون به سه واکسن خارجی مجوز استفاده داده است. این سه واکسن، شامل واکسن آسترازنکا (دانشگاه آکسفورد)، کوواکسین (موسسه ملی ویروس شناسی هند) و واکسن سینوفارم (موسسه بیولوژیک بیجینگ چین) هستند. علاوه بر آن، چندین تحقیق و پژوهش برای واکسن‌های مشارکتی با کشورهایی از جمله روسیه و کوبا نیز در حال انجام است. به تازگی، واکسن ایرانی به نام کووبرکت نیز روانه مراکز بهداشتی شده است.

  لیست مراکز منتخب برای واکسیناسیون کرونا

  مراکز منتخب در شهر اصفهان

  واکسیناسیون کرونا در شهر اصفهان در سه پایگاه اصلی زیر انجام می‌شود:

  • پایگاه مصلی
  • پایگاه نمایشگاه بین المللی اصفهان
  • پایگاه خودرویی نمایشگاه بین المللی اصفهان
  مراکز منتخب در شهر اهواز

  واکسیناسیون کرونا در شهر اهواز در سیزده پایگاه اصلی زیر انجام می‌شود:

  • پایگاه دبستان بهنام محمدی
  • پایگاه دبستان تزکیه
  • پایگاه دبستان فرهنگ
  • پایگاه دانشکده فنی و حرفه ای دختران
  • پایگاه دبستان حضرت مریم
  • پایگاه دبستان دخترانه اروند
  • پایگاه مجموعه ورزشی آموزگار
  • پایگاه دبستان نجمه
  • پایگاه سالن ورزشی هلال
  • پایگاه سالن ورزشی شهید فهمیده
  • پایگاه مجموعه ورزشی جانبازان
  • پایگاه دبستان فرشته ریاضی
  • پایگاه دبستان گلشن
  مراکز منتخب در شهر تبریز

  واکسیناسیون کرونا در شهر تبریز در دو پایگاه اصلی زیر انجام می‌شود:

  • پایگاه سالن ورزشی دانشگاه
  • پایگاه منبع آب
  مراکز منتخب واکسیناسیون در استان تهران

  واکسیناسیون کرونا در سطح استان تهران در چندین پایگاه اصلی و چند مرکز خودرویی زیر انجام می‌شود:

  ۱- خانه بهداشت چیدز منطقه ۱ تهران، چیذر
  ۲- مرکز بهداشت ازگل منطقه ۱ تهران، جاده لشگرک، ازگل، جنب کوچه مدرسه
  ۳- مرکز بهداشت قائم منطقه ۱ تهران، بزرگراه ارتش، بعد از مینی سیتی، شهرک قائم
  ۴- مرکز بهداشت دربند منطقه ۱ تهران، دربند، نرسیده به میدان دربند
  ۵- مرکز بهداشت درمان جامع امامزاده قاسم، کوچه موثقی، کوچه یاس
  ۶- مرکز بهداشت درکه منطقه ۱ تهران، درکه، بعد از ایستگاه اتوبوس، کوچه حمام
  ۷- مسجد طالقانی، خیابان مقدس اردبیلی، بین خیابان کیهان و خیابان ملکی
  ۸- مرکز بهداشت چمران منطقه ۱ تهران، میدان نوبنیاد، شهرک شهید چمران
  ۹- مرکز بهداشت شهدای اوین منطقه ۱ تهران، اوین، خیابان اعرابی، نبش کوچه مهدیه
  ۱۰- مرکز بهداشت فرحزاد منطقه ۲ تهران، فرحزاد، امامزاده داوود، خیابان درمانگاه
  ۱۱- مرکز بهداشت سعادت آباد منطقه ۲ تهران، سعادت آباد، خیابان دشت بهشت، روبروی زندان اوین
  ۱۲- مرکز بهداشت نواب منطقه ۳ تهران، خیابان شهید کلاهدوز، سه راه نشاط
  ۱۳- مرکز بهداشت صبارو منطقه ۳ تهران، ده ونک، پشت دانشگاه الزهرا
  ۱۴- مرکز بهداشت ارشاد منطقه ۴ تهران، خیابان شریعتی، مقابل حسینیه ارشاد، بن بست هدیه
  ۱۵- مرکز بهداشت سمرقندی منطقه ۴ تهران، فرجام، بلوار اردیبهشت، بین ۲۰۶ و ۲۱۲
  ۱۶- مرکز بهداشت نادر منطقه ۴ تهران، فلکه دوم تهرانپارس، خیابان جشنواره، خیابان شهید اسفندانی
  ۱۷- مرکز بهداشت کن منطقه ۵ تهران، شهرک کن، روبروی شهران یکم، خیابان ادهمی
  ۱۸- مرکز بهداشت سردار جنگل منطقه ۵ تهران، سردار جنگل، ابتدای اردیبهشت غربی
  ۱۹- مرکز بهداشت شهید غفاری منطقه ۵ تهران، شهرک اکباتان، فاز ۲، مجتمع تجاری گل‌ها
  ۲۰- مرکز بهداشت فاضل منطقه ۶ تهران، بلوار کشاورز، خیابان دهکده، روبروی سازمان آب
  ۲۱- مرکز بهداشت مسجد السادات منطقه ۶ تهران، یوسف آباد، خیابان ابن سینا، کوچه ۲۳ (شهید وفاکیش)، پلاک ۴
  ۲۲- مرکز بهداشت توحید منطقه ۶ تهران، میدان توحید، کوثر اول، انتهای کوچه شاد
  ۲۳- مرکز بهداشت کاظمیان منطقه ۶ تهران، خیابان طرشت، خیابان حسین مردی، کوچه شهید قلابی
  ۲۴- کلینیک شفا مهر صدرا منطقه ۶ تهران، سید جمال الدین اسدآبادی، تقاطع فتحی شقاقی، کلینیک شفامهر صدرا
  ۲۵- مرکز بهداشت خواجه نظام الملک منطقه ۷ تهران، خیابان معلم، خیابان شهید اجاره دار
  ۲۶- مرکز بهداشت زهرا همایون منطقه ۷ تهران، میدان سپاه، خیابان خواجه نصیر طوسی
  ۲۷- مرکز بهداشت سمنگان منطقه ۸ تهران، خیابان سمنگان، بالاتر از مسجد جامع
  ۲۸- مرکز بهداشت همایون منطقه ۸ تهران، خیابان جانبازان غربی، ۱۶ متری اول، کوی صفای
  ۲۹- مرکز بهداشت والفجر منطقه ۹ تهران، خیابان آزادی، بلوار استاد معین
  ۳۰- مرکز بهداشت تقی نیا منطقه ۹ تهران، خیابان قزوین، ۱۶ متری امیری، خیابان جرجانی
  ۳۱- مرکز بهداشت ۱۲ فروردین منطقه ۹ تهران، خیابان شمشیری، ۲۰ متری پادگان، خیابان صفری
  ۳۲- مرکز بهداشت اکبر آبادی منطقه ۱۰، ۱۱ تهران، بزرگراه نواب، خیابان محبوب مجاز، جنب آموزش و پرورش
  ۳۳- مرکز بهداشت فرمان فرمائیان منطقه ۱۰، ۱۱ تهران، خیابان آذربایجان، نرسیده به چهارراه رشدیه
  ۳۴- مرکز بهداشت تلاث منطقه ۱۰، ۱۱ تهران، خیابان مولوی، ایستگاه تشکیلات، پلاک ۲۴۷
  ۳۵- مرکز بهداشت تقوی منطقه ۱۲ تهران، خیابان مجاهدین، خیابان ایران، کوچه پور زرگری
  ۳۶- مرکز بهداشت شهید جعفری منطقه ۱۲ تهران، خیابان ۱۷ شهریور، ایستگاه خرابات، جنب آتش نشانی
  ۳۷- مرکز بهداشت خواجه نوری منطقه ۱۲ تهران، دروازه شمیران، میدان ابن سینا، ابتدای نامجو
  ۳۸- مرکز بهداشت صفاری منطقه ۱۲ تهران، خیابان ری، خیابان حداد عادل (صفاری)
  ۳۹- مرکز بهداشت وحدت اسلامی منطقه ۱۲ تهران، خیابان وحدت اسلامی، روبروی اداره آگاهی
  ۴۰- مرکز بهداشت بوعلی منطقه ۱۳ تهران، تهران نو، خیابان ایرانمهر، بلوار ابوحسین
  ۴۱- مرکز بهداشت صفا منطقه ۱۳ تهران، خیابان ایرانمهر، خیابان صفا، جنب داروخانه مهرگان
  ۴۲- مرکز بهداشت صلواتی منطقه ۱۳ تهران، خیابان پیروزی، خیابان اول نیروی هوایی
  ۴۳- مرکز بهداشت لیله القدر منطقه ۱۳ تهران، میدان امامت، خیابان شهید جدیدی، خیابان ابوریحان
  ۴۴- مرکز بهداشت محمدیان منطقه ۱۳ تهران، خیابان سی متری نیروی هوایی، فلکه لوزی
  ۴۵- مرکز بهداشت ۱۷ شهریور منطقه ۱۳ تهران، خیابان ایرانمهر، خیابان پاینده
  ۴۶- مرکز بهداشت پور هدایت منطقه ۱۴ تهران، پیروزی، سرآسیاب دولاب، خیابان شیوا، خیابان شهید واضحی فر
  ۴۷- مرکز بهداشت جلائی منطقه ۱۴ تهران، خیابان شکوفه، پایین‌تر از پارک، کوچه شهید اهری
  ۴۸- مرکز بهداشت زارع زاده منطقه ۱۴ تهران، خیابان ۱۷ شهریور، کوچه باغ فرید، خیابان مینا
  ۴۹- مرکز بهداشت شهید صفری منطقه ۱۴ تهران، انتهای ۲۰ متری نبرد، روبروی سازمان آب
  ۵۰- مرکز بهداشت غیاثی منطقه ۱۴ تهران، خیابان آهنگ، میدان آهنگ، خیابان احمد کیانی
  ۵۱- مرکز بهداشت افسریه منطقه ۱۵ تهران، افسریه ۱۵ متری سوم، خیابان ۲۱
  ۵۲- مرکز بهداشت بعثت منطقه ۱۵ تهران، افسریه ۱۵ متری سوم، خیابان ۷
  ۵۳- مرکز بهداشت ۱۲ بهمن منطقه ۱۵ تهران، خاوران، سه راه تابناک، جنب پایگاه مالک اشتر
  ۵۴- مرکز بهداشت دکتر رزمی منطقه ۱۵ تهران، خیابان مسعودیه، مسگر آباد، خیابان کلهر
  ۵۵- مرکز بهداشت شبیر منطقه ۱۵ تهران، ۱۷ شهریور، جنب بهزیستی شبیر، خیابان قنبری
  ۵۶- مرکز بهداشت مسعودیه منطقه ۱۵ تهران، خیابان خاوران، سه راه افسریه، روبروی پارک نیکو
  ۵۷- مرکز بهداشت حاج یحیی آقا سید منطقه ۱۵ تهران، ۲۰ متری افسریه، نبش ۱۵ متری دوم
  ۵۸- مرکز بهداشت شیخ احمد کافی منطقه ۱۶ الی ۲۰ تهران، خیابان خزانه، خیابان عباسی، فلکه سوم، جنب تره بار خزانه
  ۵۹- مرکز بهداشت شیخ احمدی منطقه ۱۶ الی ۲۰ تهران، قلعه مرغی، خیابان زمزم، خیابان صالح نیا، کوچه باغ
  ۶۰- مرکز بهداشت، ولی عصر منطقه ۱۶ الی ۲۰ تهران، شهرک، ولی عصر، خیابان حیدری، خیابان بهرامی (یاران)
  ۶۱- مرکز بهداشت یافت آباد منطقه ۱۶ الی ۲۰ تهران، میدان الغدیر، خیابان شهید زندیه، خیابان مصطفی هاشمی
  ۶۲- مرکز بهداشت پایگاه فیاض بخش منطقه ۱۶ الی ۲۰ تهران، جاده قدیم کرج، خیابان خلیج
  ۶۳- مرکز بهداشت صاحب الزمان منطقه ۱۶ الی ۲۰ تهران، شهرک، ولی عصر صاحب الزمان، خیابان رضایی
  ۶۴- مرکز بهداشت شهید آیت منطقه ۱۶ الی ۲۰ تهران، پشت پادگان قلعه مرغی، خیابان ماهان، شهرک شریعتی
  ۶۵- مرکز بهداشت نیک نژاد منطقه ۱۶ الی ۲۰ تهران، خیابان فدائیان اسلام، خیابان دیلمان، جنب مالک اشتر
  ۶۶- مرکز بهداشت شهید یغمایی منطقه ۱۶ الی ۲۰ تهران، دولت آباد، بین فلکه دوم و سوم
  ۶۷- مرکز بهداشت بدر منطقه ۱۶ الی ۲۰ تهران، کیانشهر، بلوار شهید مطهری، خیابان شهید قاضی زاده
  ۶۸- مرکز بهداشت شهید جمالی منطقه ۱۶ الی ۲۰ تهران، سه راه ورامین، ابتدای جاده امین آباد
  ۶۹- مرکز بهداشت امام رضا منطقه ۱۶ الی ۲۰ تهران، جاده خاوران، قیام دشت
  ۷۰- مرکز بهداشت باقر شهر منطقه ۱۶ الی ۲۰ تهران، باقر شهر، خیابان ۲۴ طالقانی، بعد از میدان فاتحی
  ۷۱- مرکز بهداشت وردیج منطقه ۲۱، ۲۲ تهران، کیلومتر ۱۵ جاده مخصوص، خیابان دارو پخش
  ۷۲- مرکز بهداشت وردآور منطقه ۲۱، ۲۲ تهران، کیلومتر ۱۹ جاده مخصوص، روبروی کفش بلا
  ۷۳- مرکز بهداشت تهرانسر منطقه ۲۱، ۲۲ تهران، تهرانسر، انتهای بلوار نیلوفر، خیابان نیلوفر
  ۷۴- مرکز بهداشت المپیک منطقه ۲۱، دهکده المپیک، روبروی سینما دهکده
  ۷۵- مرکز خرید ایران مال منطقه ۲۲
  ۷۶- سالن ورزشی بعثت
  ۷۷- سرای محله جانبازان، ابوالقاسم سیری
  ۷۸- سوله صالحیه، سی متری ولیعصر، نهم دی
  ۷۹- سوله نسیم شهر، بلوار امام خمینی، خیابان سوم (شهدا)
  ۸۰- ورزشگاه تختی، فصر فیروز
  ۸۱- پایگاه آریا، الغدیر، یافت‌آباد
  ۸۲- مرکز آموزش بهورزی، بلوار ۱۳آبان
  ۸۳- هنرستان ولیعصر (عج)، نواب صفوی، آذربایجان
  ۸۴- سینما بهاران، فردمحمدی
  ۸۵- بوستان رازی
  ۸۶- سرای محله جماران
  ۸۷- دبیرستان ادب
  ۸۸- مدرسه نور قائم، ارتش، گلها
  ۸۹- فرهنگسرای خاوران
  ۹۰- نقاهتگاه ۱۷ شهریور (سابق)، دماوند
  ۹۱- سوله بحران منطقه ۱۳، سی متری نیروی هوایی
  ۹۲- سرای محله وردآورد
  ۹۳- سوله بحران منطقه ۱۴، نبرد جنوبی
  ۹۴- فرهنگسرای اشراق
  ۹۵- پایگاه ۴ مجموعه ورزشی شهید عراقی
  ۹۶- دانشگاه شهید رجائی
  ۹۷- دانشگاه شهید چمران بهمراه مجموعه ورزشی
  ۹۸- مجموعه ورزشی شاهین، بزرگراه شهید زین‌الدین، هنگام
  ۹۹- مجموعه ورزشی دیهیم، مدنی، منصوری میری
  ۱۰۰- مصلی بزرگ تهران
  ۱۰۱- دانشگاه شمسی‌پور، دماوند، نظام‌آباد
  ۱۰۲- مجموعه ورزشی شهید شیرودی
  ۱۰۳- مجموعه ورزشی پیام، شریعتی، مجیدیه
  ۱۰۴- مجموعه ورزشی شهید کشوری
  ۱۰۵- دانشگاه الزهرا
  ۱۰۶- سرای محله بومهن
  ۱۰۷- سوله گلستان، کوثر، ۳۰ متری فشار قوی
  ۱۰۸- ورزشگاه امام خمینی
  ۱۰۹- سالن ورزشی زینب کبری
  ۱۱۰- مصلی اسلامشهر
  ۱۱۱- سوله ورزشی پارک ۱۵ خرداد
  ۱۱۲- ساختمان سابق شبکه بهداشت، بلوار بسیج
  ۱۱۳- فروشگاه سابق جانبو
  ۱۱۴- ورزشگاه ملااقایی، امام خمینی، گلستان ۶، نیلوفر
  ۱۱۵- ورزشگاه هفت تیر، بلوار امام‌ خمینی
  ۱۱۶- سالن ورزشی علی ابن ابیطالب، بلوار علی ابن ابیطالب
  مراکز خودرویی واکسیناسیون کرونا: پارک جنگلی سرخه حصار، بوستان ولایت در منطقه ۱۹
  پارکینگ استادیوم ۷۰۰۰ نفری شهدای اسلامشهر

  مراکز منتخب واکسیناسیون در شهر رشت

  واکسیناسیون کرونا در شهر رشت در سه پایگاه اصلی زیر انجام می‌شود:

  • پایگاه سالن ورزشی شهدای رشت
  • پایگاه سالن ورزشی ملوان
  • پایگاه سالن ورزشی 8 دی
  مراکز منتخب واکسیناسیون در شهر ساری

  واکسیناسیون کرونا در شهر ساری در یک پایگاه اصلی زیر انجام می‌شود:

  • پایگاه تجمیعی مالجو
  مراکز منتخب واکسیناسیون در شهر شیراز

  واکسیناسیون کرونا در شهر شیراز در چهار پایگاه اصلی زیر انجام می‌شود:

  • پایگاه سالن برج پژوهشی محمد رسول الله
  • پایگاه هلال احمر
  • پایگاه رازی (سالن ورزشی بهزیستی)
  • پایگاه سالن ورزشی غدیر
  مراکز منتخب واکسیناسیون در شهر قزوین

  واکسیناسیون کرونا در شهر قزوین در ده پایگاه اصلی زیر انجام می‌شود:

  • پایگاه مدرسه لوازم خانگی پارس
  • پایگاه رازی
  • پایگاه صابرین
  • پایگاه ارتش
  • پایگاه سینا
  • پایگاه بوعلی
  • پایگاه مدرسه شاهد قائم
  • پایگاه مدرسه شهید همت
  • پایگاه مدرسه اخوان عظیمیان
  • پایگاه مدرسه شهید معمارپور
  مراکز منتخب واکسیناسیون در شهر قم

  واکسیناسیون کرونا در شهر قم در چهار پایگاه اصلی زیر انجام می‌شود:

  • پایگاه شماره 1
  • پایگاه موسی بن جعفر (ع)
  • پایگاه الزهرا (س)
  • پایگاه امام خمینی (ره)
  مراکز منتخب واکسیناسیون کرونا در شهر کرج

  واکسیناسیون کرونا در شهر کرج در نه پایگاه اصلی زیر انجام می‌شود:

  • پایگاه سالن 9 دی آق تپه
  • پایگاه کانون شهید فهمیده
  • پایگاه ورزشی شهید مطهری
  • پایگاه ورزشگاه دانش
  • پایگاه نقاهتگاه سردار سلیمانی
  • پایگاه سالن شهید رشوندی
  • پایگاه سالن شهید نوفلاح
  • پایگاه سالن شهید بحیرایی
  • پایگاه مدرسه مسلم ابن عقیل
  مراکز منتخب واکسیناسیون کرونا در شهر مشهد

  واکسیناسیون کرونا در شهر مشهد در نوزده پایگاه اصلی زیر انجام می‌شود:

  • پایگاه مرکز آموزش بهورزی امام رضا (ع)
  • پایگاه مرکز بهداشت شماره 2
  • پایگاه مرکز بهداشت ادویه چی
  • پایگاه مرکز بهداشت مهرآباد
  • پایگاه سلامت سینا
  • پایگاه مرکز بهداشت وکیل آباد
  • پایگاه مرکز بهداشت صفاری
  • پایگاه مرکز بهداشت برادران رحیمی
  • پایگاه مرکز بهداشت امام رضا (ع)
  • پایگاه مرکز بهداشت حضرت زهرا (س)
  • پایگاه مرکز بهداشت کارگران
  • پایگاه خودرویی شهرک دانش و سلامت
  • پایگاه مرکز بهداشت انصار
  • پایگاه مرکز بهداشت 22 بهمن
  • پایگاه مرکز بهداشت سیدی
  • پایگاه سلامت گلشاد
  • پایگاه مرکز بهداشت فرامرز عباسی
  • پایگاه مرکز بهداشت ساختمان
  • پایگاه سلامت ارشاد

  به توصیه‌ی مراجع بهداشت ایران و جهان، تنها زمانی نیاز به انجام تست هست که:

  • علائم ابتلا به این بیماری وجود داشته باشد
  • یکی از اقوام، آشنایان، همکاران و ... (کسانیکه مستقیما و یا با واسطه با شما در ارتباط بوده اند) علائم بیماری را داشته باشند
  • پیش و پس از حضور در مراکز شلوغ
  • پیش از مسافرت خارجی

  تست تشخیصی PCR برای بررسی حضور ویروس فعال کرونا انجام می‌شود. اما تست آنتی بادی، بیانگر سطح دو پروتئین IgG و IgM است. از تست PCR برای بررسی ابتلا و یا عدم ابتلا به این بیماری استفاده شده و از تست آنتی بادی، برای بررسی سابقه‌ی ابتلا به این بیماری استفاده می شود.

  پاسخ آزمایش کرونا در منزل در مدت زمانی بین 5 الی 48 ساعت آماده می شود. قیمت تست کرونا در منزل از 380 هزار تومان شروع می‌شود.

  خیر. میزان آنتی بادی بدن، عموما 14 روز پس از ابتلا به این بیماری بالا رفته و قابل شناسایی است. بنابراین، این تست کاربردی تشخیصی نداشته و از آن برای بررسی میزان مصونیت فرد در برابر عامل بیماری کووید-19 یا همان ویروس کرونا استفاده می شود.

  جواب آزمایش کرونا بین 5 الی 48 ساعت آماده تحویل میشود.

  پروسه‌ی انجام آزمایش کرونا چه در منزل، چه در محل کار و چه در آزمایشگاه‌ها یکسان است. انجام آزمایش کرونا در منزل مناسب کسانی است که ترجیح می‌دهند با عدم حضور در مراکز درمانی نسبتا شلوغ، مانع از ابتلا به این بیماری یا سرایت آن به دیگران شوند.

  با طولانی شدن دوره‌ی پاندمی بیماری کووید-19، سندروم‌های استرسی متعددی در بین مردم شکل گرفته است. در صورت رعایت اصول بهداشتی و پیشگیری فردی، احتمال ابتلای افراد به این بیماری کم است. برای اطمینان از سلامتی خود، می توانید در خواست آزمایش کرونا در منزل را ثبت کنید.

  در آمریکا:

  • فایزر-بیونتک
  • جاسنون و جانسون
  • مدورنا

  در اروپا:

  • تمامی موارد فوق
  • آسترازنکا

  در ایران:

  • آسترازنکا
  • سینوفارم (چین)
  • کوواکسین (هند)
  • کووبرکت (ایران)

  بیماری کووید-19 که با ورود ویروس کرونا به بدن شکل می‌گیرد، عموما همراه با علائم زیر است:

  • تب
  • سرفه خشک
  • خستگی
  • گلودرد
  • سردرد
  • اسهال
  • از دست دادن قدرت چشایی و بویایی
  • تنگی نفس
  • درد و فشار در ناحیه ی قفسه ی سینه

  واکسیناسیون کرونا در سطح استان تهران در چندین پایگاه اصلی و چند مرکز خودرویی زیر انجام می‌شود:

  ۱- خانه بهداشت چیدز منطقه ۱ تهران، چیذر
  ۲- مرکز بهداشت ازگل منطقه ۱ تهران، جاده لشگرک، ازگل، جنب کوچه مدرسه
  ۳- مرکز بهداشت قائم منطقه ۱ تهران، بزرگراه ارتش، بعد از مینی سیتی، شهرک قائم
  ۴- مرکز بهداشت دربند منطقه ۱ تهران، دربند، نرسیده به میدان دربند
  ۵- مرکز بهداشت درمان جامع امامزاده قاسم، کوچه موثقی، کوچه یاس
  ۶- مرکز بهداشت درکه منطقه ۱ تهران، درکه، بعد از ایستگاه اتوبوس، کوچه حمام
  ۷- مسجد طالقانی، خیابان مقدس اردبیلی، بین خیابان کیهان و خیابان ملکی
  ۸- مرکز بهداشت چمران منطقه ۱ تهران، میدان نوبنیاد، شهرک شهید چمران
  ۹- مرکز بهداشت شهدای اوین منطقه ۱ تهران، اوین، خیابان اعرابی، نبش کوچه مهدیه
  ۱۰- مرکز بهداشت فرحزاد منطقه ۲ تهران، فرحزاد، امامزاده داوود، خیابان درمانگاه
  ۱۱- مرکز بهداشت سعادت آباد منطقه ۲ تهران، سعادت آباد، خیابان دشت بهشت، روبروی زندان اوین
  ۱۲- مرکز بهداشت نواب منطقه ۳ تهران، خیابان شهید کلاهدوز، سه راه نشاط
  ۱۳- مرکز بهداشت صبارو منطقه ۳ تهران، ده ونک، پشت دانشگاه الزهرا
  ۱۴- مرکز بهداشت ارشاد منطقه ۴ تهران، خیابان شریعتی، مقابل حسینیه ارشاد، بن بست هدیه
  ۱۵- مرکز بهداشت سمرقندی منطقه ۴ تهران، فرجام، بلوار اردیبهشت، بین ۲۰۶ و ۲۱۲
  ۱۶- مرکز بهداشت نادر منطقه ۴ تهران، فلکه دوم تهرانپارس، خیابان جشنواره، خیابان شهید اسفندانی
  ۱۷- مرکز بهداشت کن منطقه ۵ تهران، شهرک کن، روبروی شهران یکم، خیابان ادهمی
  ۱۸- مرکز بهداشت سردار جنگل منطقه ۵ تهران، سردار جنگل، ابتدای اردیبهشت غربی
  ۱۹- مرکز بهداشت شهید غفاری منطقه ۵ تهران، شهرک اکباتان، فاز ۲، مجتمع تجاری گل‌ها
  ۲۰- مرکز بهداشت فاضل منطقه ۶ تهران، بلوار کشاورز، خیابان دهکده، روبروی سازمان آب
  ۲۱- مرکز بهداشت مسجد السادات منطقه ۶ تهران، یوسف آباد، خیابان ابن سینا، کوچه ۲۳ (شهید وفاکیش)، پلاک ۴
  ۲۲- مرکز بهداشت توحید منطقه ۶ تهران، میدان توحید، کوثر اول، انتهای کوچه شاد
  ۲۳- مرکز بهداشت کاظمیان منطقه ۶ تهران، خیابان طرشت، خیابان حسین مردی، کوچه شهید قلابی
  ۲۴- کلینیک شفا مهر صدرا منطقه ۶ تهران، سید جمال الدین اسدآبادی، تقاطع فتحی شقاقی، کلینیک شفامهر صدرا
  ۲۵- مرکز بهداشت خواجه نظام الملک منطقه ۷ تهران، خیابان معلم، خیابان شهید اجاره دار
  ۲۶- مرکز بهداشت زهرا همایون منطقه ۷ تهران، میدان سپاه، خیابان خواجه نصیر طوسی
  ۲۷- مرکز بهداشت سمنگان منطقه ۸ تهران، خیابان سمنگان، بالاتر از مسجد جامع
  ۲۸- مرکز بهداشت همایون منطقه ۸ تهران، خیابان جانبازان غربی، ۱۶ متری اول، کوی صفای
  ۲۹- مرکز بهداشت والفجر منطقه ۹ تهران، خیابان آزادی، بلوار استاد معین
  ۳۰- مرکز بهداشت تقی نیا منطقه ۹ تهران، خیابان قزوین، ۱۶ متری امیری، خیابان جرجانی
  ۳۱- مرکز بهداشت ۱۲ فروردین منطقه ۹ تهران، خیابان شمشیری، ۲۰ متری پادگان، خیابان صفری
  ۳۲- مرکز بهداشت اکبر آبادی منطقه ۱۰، ۱۱ تهران، بزرگراه نواب، خیابان محبوب مجاز، جنب آموزش و پرورش
  ۳۳- مرکز بهداشت فرمان فرمائیان منطقه ۱۰، ۱۱ تهران، خیابان آذربایجان، نرسیده به چهارراه رشدیه
  ۳۴- مرکز بهداشت تلاث منطقه ۱۰، ۱۱ تهران، خیابان مولوی، ایستگاه تشکیلات، پلاک ۲۴۷
  ۳۵- مرکز بهداشت تقوی منطقه ۱۲ تهران، خیابان مجاهدین، خیابان ایران، کوچه پور زرگری
  ۳۶- مرکز بهداشت شهید جعفری منطقه ۱۲ تهران، خیابان ۱۷ شهریور، ایستگاه خرابات، جنب آتش نشانی
  ۳۷- مرکز بهداشت خواجه نوری منطقه ۱۲ تهران، دروازه شمیران، میدان ابن سینا، ابتدای نامجو
  ۳۸- مرکز بهداشت صفاری منطقه ۱۲ تهران، خیابان ری، خیابان حداد عادل (صفاری)
  ۳۹- مرکز بهداشت وحدت اسلامی منطقه ۱۲ تهران، خیابان وحدت اسلامی، روبروی اداره آگاهی
  ۴۰- مرکز بهداشت بوعلی منطقه ۱۳ تهران، تهران نو، خیابان ایرانمهر، بلوار ابوحسین
  ۴۱- مرکز بهداشت صفا منطقه ۱۳ تهران، خیابان ایرانمهر، خیابان صفا، جنب داروخانه مهرگان
  ۴۲- مرکز بهداشت صلواتی منطقه ۱۳ تهران، خیابان پیروزی، خیابان اول نیروی هوایی
  ۴۳- مرکز بهداشت لیله القدر منطقه ۱۳ تهران، میدان امامت، خیابان شهید جدیدی، خیابان ابوریحان
  ۴۴- مرکز بهداشت محمدیان منطقه ۱۳ تهران، خیابان سی متری نیروی هوایی، فلکه لوزی
  ۴۵- مرکز بهداشت ۱۷ شهریور منطقه ۱۳ تهران، خیابان ایرانمهر، خیابان پاینده
  ۴۶- مرکز بهداشت پور هدایت منطقه ۱۴ تهران، پیروزی، سرآسیاب دولاب، خیابان شیوا، خیابان شهید واضحی فر
  ۴۷- مرکز بهداشت جلائی منطقه ۱۴ تهران، خیابان شکوفه، پایین‌تر از پارک، کوچه شهید اهری
  ۴۸- مرکز بهداشت زارع زاده منطقه ۱۴ تهران، خیابان ۱۷ شهریور، کوچه باغ فرید، خیابان مینا
  ۴۹- مرکز بهداشت شهید صفری منطقه ۱۴ تهران، انتهای ۲۰ متری نبرد، روبروی سازمان آب
  ۵۰- مرکز بهداشت غیاثی منطقه ۱۴ تهران، خیابان آهنگ، میدان آهنگ، خیابان احمد کیانی
  ۵۱- مرکز بهداشت افسریه منطقه ۱۵ تهران، افسریه ۱۵ متری سوم، خیابان ۲۱
  ۵۲- مرکز بهداشت بعثت منطقه ۱۵ تهران، افسریه ۱۵ متری سوم، خیابان ۷
  ۵۳- مرکز بهداشت ۱۲ بهمن منطقه ۱۵ تهران، خاوران، سه راه تابناک، جنب پایگاه مالک اشتر
  ۵۴- مرکز بهداشت دکتر رزمی منطقه ۱۵ تهران، خیابان مسعودیه، مسگر آباد، خیابان کلهر
  ۵۵- مرکز بهداشت شبیر منطقه ۱۵ تهران، ۱۷ شهریور، جنب بهزیستی شبیر، خیابان قنبری
  ۵۶- مرکز بهداشت مسعودیه منطقه ۱۵ تهران، خیابان خاوران، سه راه افسریه، روبروی پارک نیکو
  ۵۷- مرکز بهداشت حاج یحیی آقا سید منطقه ۱۵ تهران، ۲۰ متری افسریه، نبش ۱۵ متری دوم
  ۵۸- مرکز بهداشت شیخ احمد کافی منطقه ۱۶ الی ۲۰ تهران، خیابان خزانه، خیابان عباسی، فلکه سوم، جنب تره بار خزانه
  ۵۹- مرکز بهداشت شیخ احمدی منطقه ۱۶ الی ۲۰ تهران، قلعه مرغی، خیابان زمزم، خیابان صالح نیا، کوچه باغ
  ۶۰- مرکز بهداشت، ولی عصر منطقه ۱۶ الی ۲۰ تهران، شهرک، ولی عصر، خیابان حیدری، خیابان بهرامی (یاران)
  ۶۱- مرکز بهداشت یافت آباد منطقه ۱۶ الی ۲۰ تهران، میدان الغدیر، خیابان شهید زندیه، خیابان مصطفی هاشمی
  ۶۲- مرکز بهداشت پایگاه فیاض بخش منطقه ۱۶ الی ۲۰ تهران، جاده قدیم کرج، خیابان خلیج
  ۶۳- مرکز بهداشت صاحب الزمان منطقه ۱۶ الی ۲۰ تهران، شهرک، ولی عصر صاحب الزمان، خیابان رضایی
  ۶۴- مرکز بهداشت شهید آیت منطقه ۱۶ الی ۲۰ تهران، پشت پادگان قلعه مرغی، خیابان ماهان، شهرک شریعتی
  ۶۵- مرکز بهداشت نیک نژاد منطقه ۱۶ الی ۲۰ تهران، خیابان فدائیان اسلام، خیابان دیلمان، جنب مالک اشتر
  ۶۶- مرکز بهداشت شهید یغمایی منطقه ۱۶ الی ۲۰ تهران، دولت آباد، بین فلکه دوم و سوم
  ۶۷- مرکز بهداشت بدر منطقه ۱۶ الی ۲۰ تهران، کیانشهر، بلوار شهید مطهری، خیابان شهید قاضی زاده
  ۶۸- مرکز بهداشت شهید جمالی منطقه ۱۶ الی ۲۰ تهران، سه راه ورامین، ابتدای جاده امین آباد
  ۶۹- مرکز بهداشت امام رضا منطقه ۱۶ الی ۲۰ تهران، جاده خاوران، قیام دشت
  ۷۰- مرکز بهداشت باقر شهر منطقه ۱۶ الی ۲۰ تهران، باقر شهر، خیابان ۲۴ طالقانی، بعد از میدان فاتحی
  ۷۱- مرکز بهداشت وردیج منطقه ۲۱، ۲۲ تهران، کیلومتر ۱۵ جاده مخصوص، خیابان دارو پخش
  ۷۲- مرکز بهداشت وردآور منطقه ۲۱، ۲۲ تهران، کیلومتر ۱۹ جاده مخصوص، روبروی کفش بلا
  ۷۳- مرکز بهداشت تهرانسر منطقه ۲۱، ۲۲ تهران، تهرانسر، انتهای بلوار نیلوفر، خیابان نیلوفر
  ۷۴- مرکز بهداشت المپیک منطقه ۲۱، دهکده المپیک، روبروی سینما دهکده
  ۷۵- مرکز خرید ایران مال منطقه ۲۲
  ۷۶- سالن ورزشی بعثت
  ۷۷- سرای محله جانبازان، ابوالقاسم سیری
  ۷۸- سوله صالحیه، سی متری ولیعصر، نهم دی
  ۷۹- سوله نسیم شهر، بلوار امام خمینی، خیابان سوم (شهدا)
  ۸۰- ورزشگاه تختی، فصر فیروز
  ۸۱- پایگاه آریا، الغدیر، یافت‌آباد
  ۸۲- مرکز آموزش بهورزی، بلوار ۱۳آبان
  ۸۳- هنرستان ولیعصر (عج)، نواب صفوی، آذربایجان
  ۸۴- سینما بهاران، فردمحمدی
  ۸۵- بوستان رازی
  ۸۶- سرای محله جماران
  ۸۷- دبیرستان ادب
  ۸۸- مدرسه نور قائم، ارتش، گلها
  ۸۹- فرهنگسرای خاوران
  ۹۰- نقاهتگاه ۱۷ شهریور (سابق)، دماوند
  ۹۱- سوله بحران منطقه ۱۳، سی متری نیروی هوایی
  ۹۲- سرای محله وردآورد
  ۹۳- سوله بحران منطقه ۱۴، نبرد جنوبی
  ۹۴- فرهنگسرای اشراق
  ۹۵- پایگاه ۴ مجموعه ورزشی شهید عراقی
  ۹۶- دانشگاه شهید رجائی
  ۹۷- دانشگاه شهید چمران بهمراه مجموعه ورزشی
  ۹۸- مجموعه ورزشی شاهین، بزرگراه شهید زین‌الدین، هنگام
  ۹۹- مجموعه ورزشی دیهیم، مدنی، منصوری میری
  ۱۰۰- مصلی بزرگ تهران
  ۱۰۱- دانشگاه شمسی‌پور، دماوند، نظام‌آباد
  ۱۰۲- مجموعه ورزشی شهید شیرودی
  ۱۰۳- مجموعه ورزشی پیام، شریعتی، مجیدیه
  ۱۰۴- مجموعه ورزشی شهید کشوری
  ۱۰۵- دانشگاه الزهرا
  ۱۰۶- سرای محله بومهن
  ۱۰۷- سوله گلستان، کوثر، ۳۰ متری فشار قوی
  ۱۰۸- ورزشگاه امام خمینی
  ۱۰۹- سالن ورزشی زینب کبری
  ۱۱۰- مصلی اسلامشهر
  ۱۱۱- سوله ورزشی پارک ۱۵ خرداد
  ۱۱۲- ساختمان سابق شبکه بهداشت، بلوار بسیج
  ۱۱۳- فروشگاه سابق جانبو
  ۱۱۴- ورزشگاه ملااقایی، امام خمینی، گلستان ۶، نیلوفر
  ۱۱۵- ورزشگاه هفت تیر، بلوار امام‌ خمینی
  ۱۱۶- سالن ورزشی علی ابن ابیطالب، بلوار علی ابن ابیطالب
  مراکز خودرویی واکسیناسیون کرونا: پارک جنگلی سرخه حصار، بوستان ولایت در منطقه ۱۹
  پارکینگ استادیوم ۷۰۰۰ نفری شهدای اسلامشهر

  واکسیناسیون کرونا در شهر کرج در نه پایگاه اصلی زیر انجام می‌شود:

  • پایگاه سالن 9 دی آق تپه
  • پایگاه کانون شهید فهمیده
  • پایگاه ورزشی شهید مطهری
  • پایگاه ورزشگاه دانش
  • پایگاه نقاهتگاه سردار سلیمانی
  • پایگاه سالن شهید رشوندی
  • پایگاه سالن شهید نوفلاح
  • پایگاه سالن شهید بحیرایی
  • پایگاه مدرسه مسلم ابن عقیل

  واکسیناسیون کرونا در شهر مشهد در نوزده پایگاه اصلی زیر انجام می‌شود:

  • پایگاه مرکز آموزش بهورزی امام رضا (ع)
  • پایگاه مرکز بهداشت شماره 2
  • پایگاه مرکز بهداشت ادویه چی
  • پایگاه مرکز بهداشت مهرآباد
  • پایگاه سلامت سینا
  • پایگاه مرکز بهداشت وکیل آباد
  • پایگاه مرکز بهداشت صفاری
  • پایگاه مرکز بهداشت برادران رحیمی
  • پایگاه مرکز بهداشت امام رضا (ع)
  • پایگاه مرکز بهداشت حضرت زهرا (س)
  • پایگاه مرکز بهداشت کارگران
  • پایگاه خودرویی شهرک دانش و سلامت
  • پایگاه مرکز بهداشت انصار
  • پایگاه مرکز بهداشت 22 بهمن
  • پایگاه مرکز بهداشت سیدی
  • پایگاه سلامت گلشاد
  • پایگاه مرکز بهداشت فرامرز عباسی
  • پایگاه مرکز بهداشت ساختمان
  • پایگاه سلامت ارشاد

  واکسیناسیون کرونا در شهر قزوین در ده پایگاه اصلی زیر انجام می‌شود:

  • پایگاه مدرسه لوازم خانگی پارس
  • پایگاه رازی
  • پایگاه صابرین
  • پایگاه ارتش
  • پایگاه سینا
  • پایگاه بوعلی
  • پایگاه مدرسه شاهد قائم
  • پایگاه مدرسه شهید همت
  • پایگاه مدرسه اخوان عظیمیان
  • پایگاه مدرسه شهید معمارپور
  اسکرول به بالا