خدمات پرستاری نرسینو

رزرو نوبت آزمایش در منزل

حتی پیش از همه‌گیری کرونا، نرسینو خدمات آزمایش در منزل را ارائه کرده بود. از آنجاییکه رفتن به آزمایشگاه و منتظر ماندن آن هم بعد از چندین ساعت گشنگی (مورد نیاز برای بعضی از تست‌ها)، دشوار است، نرسینو خدمات نمونه گیری در منزل را راه‌اندازی کرد تا همگان بتوانند در آسایش و آرامش و بدون گیر کردن در ترافیک و گشتن دنبال جای پارک، به وضعیت سلامتی خود رسیدگی کنند. نمونه گیری و تست در منزل، خصوصا برای افراد مسن بسیار ساده‌تر بوده و به همین جهت مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته است. تمامی خدمات ارائه شده توسط نرسینو در ادامه توضیح داده می‌شوند. نرسینو به عنوان یکی از اولین مجموعه‌های خدمات پزشکی در ایران، امکان انجام آزمایش‌های متعددی را در محل شما فراهم کرده‌است. تمامی آزمایش‌ها توسط متخصصان آزمایگشاه بیمارستان فیروزگر انجام شده و جواب آزمایش به صورت رسمی در وبسایت این بیمارستان ارائه می‌شود.

آزمایش در منزل
  Add a header to begin generating the table of contents
  آزمایش در منزل الزامات پیش از نمونه گیری قیمت (تومان)
  قند خون
  چربی خون
  آزمایش ژنتیک

  نمونه گیری در منزل

  احتمالا تا کنون چندین بار نیاز به نمونه گیری (خون، ادرار یا مدفوع) داشته‌اید و ممکن است یک یا چند ساعت را در بین راه و یا داخل آزمایشگاه معطل شده باشید. نرسینو به زمان و وقت شما احترام گذاشته و امکان نمونه گیری در منزل را برای شما فراهم کرده است. متخصصان نرسینو در ساعات اداری برای نمونه گیری در منزل شما حضور یافته و در کوتاه ترین زمان ممکن، کار به اتمام می‌رسد. از آنجاییکه برای نمونه گیری در منزل هیچگونه انتظار یا خستگی‌ای در کار نیست، احتمال سرگیجه و افت فشار خون (که ممکن است پس از خون دادن اتفاق بیفتد)، بسیار کاهش یافته و به سادگی می‌توان به باقی امور زندگی رسیدگی کرد.

  نمونه گیری در منزل، خصوصا برای افراد مسن که انرژی کمتری برای جابجا شدن و منتظر ماندن در صف دارند، توصیه می‌شود. برای تمامی آزمایشاتی که با نمونه‌های خون، ادرار و یا مدفوع انجام می‌شود، امکان نمونه گیری در منزل وجود دارد. نکته‌ی مهمتر آزمایش در منزل، نحوه‌ی پاسخدهی است که در ادامه به آن می‌پردازیم.

  پاسخ نمونه گیری در منزل

  نرسینو تمامی اقدامات برای آرامش و آسایش شما را فراهم کرده است. پس از آماده شدن جواب آزمایش یا اصطلاحا برگه آزمایش، پیامکی من بر آماده بودن پاسخ برای شما ارسال شده و کافیست تنها وارد سایت شده و پاسخ آزمایشات خود را مشاهده کنید. همه چیز در یک چشم بهم زدن برای شما آماده شده است.

  خدمات آزمایش در منزل

  متخصصان نرسینو در روز و ساعت مقرر، در منزل شما حضور یافته و نمونه های لازم برای آزمایش را خواهند گرفت. تمامی پرسنل نرسینو، دارای سال‌ها تجربه و مهارت در بیمارستان فیروزگر تهران بوده که اصول بهداشتی را پیش و پس از نمونه گیری، رعایت خواهند کرد. پس از اتمام نمونه گیری در منزل، نمونه‌ی خون شما به آزمایشگاه ارسال شده و پاسخ (برگه آزمایش) در اسرع وقت آماده خواهد شد.

   در حال حاضر، نرسینو آزمایش‌های زیر را ارائه کرده و به زودی نیز سایز آزمایشات، به خدمات اضافه خواهند شد:

  شایان ذکر است که آزمایش‌های بیمه‌ای که در دفترچه بیمه باشند، با هزینه و تعرفه دولتی انجام می‌شوند.
  اسکرول به بالا