5%

نرسینو سامانه جامع خدمات درمانی

آزمایش در منزل

Test at home

متخصصان نرسینو در روز و ساعت مقرر، در منزل شما حضور یافته و نمونه های لازم برای آزمایش را خواهند گرفت. تمامی پرسنل نرسینو، دارای سال‌ها تجربه و مهارت در بیمارستان فیروزگر تهران بوده که اصول بهداشتی را پیش و پس از نمونه گیری، رعایت خواهند کرد. پس از اتمام نمونه گیری در منزل، نمونه‌ی خون شما به آزمایشگاه ارسال شده و پاسخ (برگه آزمایش) در اسرع وقت آماده خواهد شد.

درخواست آزمایش در منزل

از آنجاییکه رفتن به آزمایشگاه و منتظر ماندن آن هم بعد از چندین ساعت گشنگی (مورد نیاز برای بعضی از تست‌ها)، دشوار است، نرسینو خدمات نمونه گیری در منزل را راه‌اندازی کرد تا همگان بتوانند در آسایش و آرامش و بدون گیر کردن در ترافیک و گشتن دنبال جای پارک، به وضعیت سلامتی خود رسیدگی کنند. نمونه گیری و تست در منزل، خصوصا برای افراد مسن بسیار ساده‌تر بوده و به همین جهت مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته است. تمامی خدمات ارائه شده توسط نرسینو در ادامه توضیح داده می‌شوند. نرسینو به عنوان یکی از اولین مجموعه‌های خدمات پزشکی در ایران، امکان انجام آزمایش‌های متعددی را در محل شما فراهم کرده‌است. تمامی آزمایش‌ها توسط متخصصان آزمایگشاه بیمارستان فیروزگر انجام شده و جواب آزمایش به صورت رسمی در وبسایت این بیمارستان ارائه می‌شود.

حتی پیش از همه‌گیری کرونا، نرسینو خدمات آزمایش در منزل را ارائه کرده بود. از آنجاییکه رفتن به آزمایشگاه و منتظر ماندن آن هم بعد از چندین ساعت گشنگی (مورد نیاز برای بعضی از تست‌ها)، دشوار است، نرسینو خدمات نمونه گیری در منزل را راه‌اندازی کرد تا همگان بتوانند در آسایش و آرامش و بدون گیر کردن در ترافیک و گشتن دنبال جای پارک، به وضعیت سلامتی خود رسیدگی کنند. نمونه گیری و تست در منزل، خصوصا برای افراد مسن بسیار ساده‌تر بوده و به همین جهت مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته است. تمامی خدمات ارائه شده توسط نرسینو در ادامه توضیح داده می‌شوند. نرسینو به عنوان یکی از اولین مجموعه‌های خدمات پزشکی در ایران، امکان انجام آزمایش‌های متعددی را در محل شما فراهم کرده‌است. تمامی آزمایش‌ها توسط متخصصان آزمایگشاه بیمارستان فیروزگر انجام شده و جواب آزمایش به صورت رسمی در وبسایت این بیمارستان ارائه می‌شود.

نمونه گیری در منزل

احتمالا تا کنون چندین بار نیاز به نمونه گیری (خون، ادرار یا مدفوع) داشته‌اید و ممکن است یک یا چند ساعت را در بین راه و یا داخل آزمایشگاه معطل شده باشید. نرسینو به زمان و وقت شما احترام گذاشته و امکان نمونه گیری در منزل را برای شما فراهم کرده است. متخصصان نرسینو در ساعات اداری برای نمونه گیری در منزل شما حضور یافته و در کوتاه ترین زمان ممکن، کار به اتمام می‌رسد. از آنجاییکه برای نمونه گیری در منزل هیچگونه انتظار یا خستگی‌ای در کار نیست، احتمال سرگیجه و افت فشار خون (که ممکن است پس از خون دادن اتفاق بیفتد)، بسیار کاهش یافته و به سادگی می‌توان به باقی امور زندگی رسیدگی کرد.

نمونه گیری در منزل، خصوصا برای افراد مسن که انرژی کمتری برای جابجا شدن و منتظر ماندن در صف دارند، توصیه می‌شود. برای تمامی آزمایشاتی که با نمونه‌های خون، ادرار و یا مدفوع انجام می‌شود، امکان نمونه گیری در منزل وجود دارد. نکته‌ی مهمتر آزمایش در منزل، نحوه‌ی پاسخدهی است که در ادامه به آن می‌پردازیم.

پاسخ نمونه گیری در منزل

نرسینو تمامی اقدامات برای آرامش و آسایش شما را فراهم کرده است. پس از آماده شدن جواب آزمایش یا اصطلاحا برگه آزمایش، پیامکی من بر آماده بودن پاسخ برای شما ارسال شده و کافیست تنها وارد سایت شده و پاسخ آزمایشات خود را مشاهده کنید. همه چیز در یک چشم بهم زدن برای شما آماده شده است.

خدمات آزمایش در منزل

متخصصان نرسینو در روز و ساعت مقرر، در منزل شما حضور یافته و نمونه های لازم برای آزمایش را خواهند گرفت. تمامی پرسنل نرسینو، دارای سال‌ها تجربه و مهارت در بیمارستان فیروزگر تهران بوده که اصول بهداشتی را پیش و پس از نمونه گیری، رعایت خواهند کرد. پس از اتمام نمونه گیری در منزل، نمونه‌ی خون شما به آزمایشگاه ارسال شده و پاسخ (برگه آزمایش) در اسرع وقت آماده خواهد شد.

 در حال حاضر، نرسینو آزمایش‌های زیر را ارائه کرده و به زودی نیز سایز آزمایشات، به خدمات اضافه خواهند شد:

شایان ذکر است که آزمایش‌های بیمه‌ای که در دفترچه بیمه باشند، با هزینه و تعرفه دولتی انجام می‌شوند.

آزمایش در منزل مطمئن ترین کاری است که شما می توانید از یک گروه متخصص در یک سایت اینترنتی معتبر انتظار داشته باشید؛ چرا که انواع چکاپ مخصوص آقایان، بانوان و سالمندان و همچنین کودکان با تجهیزات کامل در منزل انجام می شود و شما چکاپ های عفونتی، سرطان ‌شناسی و روماتوئیدی را می‌توانید با قیمت های گوناگون انتظار داشته باشید. تنها کافیست یک سایت اینترنتی معتبر را انتخاب کنید، فرم ثبت نام را تکمیل نمایید تا کارشناسان سایت با شما در تماس باشند. بعد از بررسی نوع آزمایش با اعزام پرستار به محل برای نمونه گیری در منزل و محل کار، شما می توانید در کمترین زمان ممکن عملیات نمونه گیری و آزمایش در منزل خود را مشاهده کنید. پاسخ آزمایش را به صورت ارسال پیامک و یا در صفحه پروفایل خود در سایت مورد نظر اینترنتی می توانید مشاهده و مورد بررسی قرار دهید.

آزمایش آنلاین

آزمایش در منزل را شما می توانید به صورت آنلاین برای انواع تست و آزمایش در نظر بگیرید. انواع نمونه گیری با سرعت و دقت بالا به واسطه درخواست خدمات آنلاین صورت می پذیرد؛ چرا که امروزه انواع گوناگون آزمایش های آنلاین به دلیل رفاه حال هموطنان عزیز به بهترین شکل ممکن مورد توجه قرار گرفته است. این نوع آزمایش صددرصد می تواند برای کودکان و همچنین سالمندان خدمات منحصر به فردی را به نمایش بگذارد؛ چون که با وجود ویروس کرونا احتمالا افراد قادر نباشند با خیالی راحت و آسوده به انواع مراکز برای انجام آزمایش های گوناگون مراجعه نمایند. بدین ترتیب به واسطه انجام سریع آزمایش در منزل با خیال آسوده می توانند نمونه گیری را به فردی ماهر و متخصص واگذار نمایند. این چنین با کمترین هزینه و سرعت بیشتری آزمایش انجام و نتیجه آزمایش برای افراد به صورت پیامک و یا روش های رایج دیگر مورد بررسی و پیگیری قرار می گیرد.

آزمایش خون در منزل تهران

چنانچه شما به آزمایش خون نیاز دارید می توانید از خدمات آنلاین آزمایش در منزل استفاده کنید. تنها کافی است در وب سایت اینترنتی مورد نظر خدمات آزمایش خون در منزل را انتخاب کرده و با کارشناسان سایت در ارتباط باشید. این چنین با رزرو نوبت هر چه سریع تر پرستار به محل اعزام می شود و آزمایش خون شما را با دقت کامل انجام می دهد. به این نکته باید توجه داشته باشید که امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی دیگر نباید دغدغه های خاصی برای انواع خدمات پزشکی از قبیل آزمایش های گوناگون مانند آزمایش خون را تجربه کنید. تنها باید خدمات خود را به یک گروه ماهر و متخصص در این زمینه بسپارید. تمامی هزینه ها بر اساس نرخ مصوب وزارت بهداشت برآورد می ‌شود و هم چنین با بیمه های گوناگون همکاری خود را اعلام می‌کند. هزینه نمونه‌گیری به واسطه آدرس شما تا آزمایشگاه محاسبه می گردد.

نمونه گیری آزمایش در منزل

آزمایش در منزل را شما برای نمونه گیری آزمایش با یک هزینه منصفانه می توانید در تمامی نقاط تهران مد نظر داشته باشید و به این نکته توجه داشته باشید که امروزه شما با استفاده از خدمات آنلاین سرعت و دقت بیشتری را برای خدمات نمونه گیری و آزمایش خود می توانید تجربه کنید. آزمایش در خانه باعث می شود تا شما خود را به راحتی از محیط پر تنش آزمایشگاه دور کرده و در مکانی راحت و به دور از هیاهو و شلوغی مانند منزل قادر باشید به راحتی عملیات آزمایش و نمونه گیری خود را انجام دهید. تنها باید به وب سایتی معتبر برای دریافت خدمات آزمایش آنلاین مراجعه نمایید و با پشتیبانی در ارتباط باشید تا به نحو احسن در مورد روال کار تیم اطلاعات لازم و قابل قبولی را به دست آورید.

نمونه گیری آزمایش در منزل

آزمایشگاه در منزل

امروزه مردم به خوبی با خدمات آزمایش در منزل آشنایی دارند و به همین دلیل انواع آزمایش و نمونه گیری را برای پیشگیری از بیماری‌ها و عفونت‌های بیشتر به توصیه پزشک خود به صورت دوره ای انجام می دهند. به هر دلیلی همانند هزینه بالای رفت آمد و شلوغی آزمایشگاه برخی از افراد باهوش ترجیح می دهند، منزل خود را همانند آزمایشگاه در نظر بگیرند. بدون این که هیچ گونه مراجعه حضوری در آزمایشگاه صورت پذیرد، درخواست نمونه گیری به راحتی در هر محلی که شما مایل باشید انجام می پذیرد. تنها باید با خدمات آنلاین آشنا باشید و از آن به نحو احسن استفاده کنید. در این بین، دقت در نمونه گیری باعث می شود تا شما آزمایش در منزل را با دقت بالایی در نظر بگیرید و جواب دهی آن را بتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن مورد بررسی قرار دهید. خدمات انلاین همیشه برای رفاه حال کاربران طراحی می شود.

جمع بندی
ما در این مقاله سعی داشتیم تا شما را با مزایا و اهمیت خدمات آزمایش در منزل آشنا کنیم؛ چرا که امروز شما این اختیار را دارید که با توجه به انواع گوناگون آزمایش آنلاین آزمایش خون در منزل را با کمترین هزینه مد نظر داشته باشید؛ زیرا نمونه گیری و انجام انواع و اقسام آزمایش با دقت و سرعت بالا باعث می شود تا شما منزل خود را به عنوان یک آزمایشگاه کوچک در نظر بگیرید. معمولا هزینه های کمتر در این خدمات، شما را برای انجام آزمایش ترغیب می کند. همچنین دقت و سرعت قابل قبولی که مشاهده می کنید به راحتی می تواند شما را انتخاب خود مطمئن سازد. در هر صورت دیگر لازم نیست تا دغدغه زمان و گرفتاری را برای عدم انجام آزمایش بهانه کنید؛ چون که در منزل و در هر ساعتی که مایل باشید تیم ماهر و متخصص به محل اعزام می گردد.

اسکرول به بالا